Нет в наличии
146 грн.
Наличные:
146 грн
Безнал:
175 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ПОЛЮС G11 зеленый -40°C 5кг - Антифриз

Готовый к использованию антифриз, окрашенный в зеленый цвет. Произведен на основе этиленгликоля и специальных ингибиторов коррозии, противопенных и противоокислительных присадок, которые повышают эффективность работы системы на весь период использования жидкости. Является универсальным продуктом, работает как с классическими материалами – чугуном и железом, так и современными лёгкими металлами –
Читать полностью
Технічні параметри:

ПОЛЮС G11 зелений -40°C 5кг - Антифриз

Готовий до використання антифриз, пофарбований в зелений колір. Вироблений на основі етиленгліколю і спеціальних інгібіторів корозії, протипінних і протиокслювальних присадок, що підвищують ефективність роботи системи на весь період використання рідини. Є універсальним продуктом, працює як з класичними матеріалами - чавуном і залізом, так і сучасними легкими металами - алюміній, мідь і сплави.
Стабільно захищає систему від перегрівання навіть при високих температурах навколишнього повітря - завдяки високим значенням теплоємності і теплопереносу. Ефективно відводить зайве тепло від джерел, забезпечуючи стабільну температуру для продуктивної роботи двигуна.
Надійно захищає систему від замерзання, має температуру кристалізації -40 градусів Цельсія.
Під час роботи рідина утворює захисну плівку на поверхнях системи, надійно захищаючи її від виникнення іржі і продуктів окислення, істотно продовжуючи термін служби. Також, дана плівка запобігає старінню гумових елементів, виключаючи зсихання і розтріскування.
Висока якість компонентів рідини, а також стійкість до окислення забезпечують рідини пролонгований термін служби до 3-х років.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
зеленый
Особенность
готовый
Объем
5
Основа
этиленгликоль
Упаковка
канистра пластиковая
Срок эксплуатации
до 3 лет
Производство
Украина
Бренд
Полюс

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Полюс» в категории «Антифриз»
Показать все модели