Нет в наличии
10800 грн.
Наличные:
10800 грн
Безнал:
12961 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ground Zero GZHW 15XSPL-D1 - Сабвуфер
Это сабвуферный динамик от Ground Zero, имеют хороший запас мощности и послужат для воспроизведение низкого и ультранизкого баса в автомобиле, с которым не могут справиться динамики, что делает Вашу акустическую систему более полноценной. Как правило устанавливаются в штатные места в двери автомобиля или в заднюю полку. Подключаются как к магнитоле, так и к внешнему усилителю мощности. При установке
Читать полностью
Технічні параметри:

Ground Zero GZHW 15XSPL-D1 - Сабвуфер
Це сабвуферний динамік від Ground Zero, мають хороший запас потужності і послужать для відтворення низького і ультранизького баса в автомобілі, з яким не можуть впоратися динаміки, що робить Вашу акустичну систему більш повноцінним. Як правило встановлюються в штатні місця в двері автомобіля або в задню полку. Підключаються як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача потужності. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 356 мм, і монтажна глибина, яка становить - 208 мм. Для корпусу рекомендований закритий ящик з мінімальним об'ємом 39 літрів.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з литим алюмінієвим кошиком, жовтого кольору. Діаметр динаміка 380 мм, це 15 дюймів. Діапазон частот від 35 до 100 Гц, з резонансною частотою 36 Гц і чутливістю в 88 Вт / м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з целюлози посиленою волокнами, чорного кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею, він підвішений і відцентровано за допомогою підвісу. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 2000 Вт, а максимальна заявлена потужність - 3500 Вт. Сабвуфер з подвійною звуковою котушки, розміром 75 мм, з номінальним опір по 1 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Исполнение
круглые
Корзина динамика
литая
Материал диффузора
целлюлоза
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
208
Размер
15" (38см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
3500
Сопротивление
1+1
Бренд
Ground Zero

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ground Zero» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели