Нет в наличии
67 грн.
Наличные:
67 грн
Безнал:
80 грн
73 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Challenger кабель USB I-phone
Многофункциональный USB-кабель Apple 30-pin от компании Challenger сочетает в себе аж три типа подключений: USB, AUX и Apple 30-pin. Благодаря данному кабелю Вы легко можете подключится к головному устройству автомобиля через AUX-подключение и прослушивать любимые треки с мобильного Apple устройства через акустическую систему. А при подключении Apple 30-pin разъема к гаджету можно одновременно заряжать и
Читать полностью
Технічні параметри:

Challenger кабель USB Iphone
Багатофункціональний USB-кабель Apple 30-pin від компанії Challenger поєднує в собі аж три типи підключень: USB, AUX і Apple 30-pin. Завдяки даному кабелю Ви легко можете підключиться до головного пристрою автомобіля через AUX-підключення та прослуховувати улюблені треки з мобільного Apple пристрої через акустичну систему. А при підключенні Apple 30-pin роз'єму до гаджету можна одночасно заряджати і насолодиться музикою. Через Apple 30-pin роз'єм проводиться як зарядка так і синхронізація з домашнім комп'ютером або ноутбуком. Контакти роз'ємів мають спеціальне покриття завдяки чому здійснюється швидка і якісна передача сигналу. Даний адаптер використовується як в автомобіля так і в домашній обстановці. Виготовляється з мідної основи яке покрите чорним міцним і в той же час еластичним ізолятором. При виготовленні використовувалися тільки високоякісні матеріали які нетоксичні і яким чином не впливають на здоров'я людини. На з'єднанні кабелю з роз'ємами є спеціальна ребриста поверхня яка вберігає від сильних вигинів і передчасного зламу кабелю. Ізоляція роз'ємів і кабелю має стійкість до хімічних і природних впливів. Надійне підключення забезпечується навіть при значних коливань і вібрацій автомобіля.

Тип
iPhone/iPod/iPad адаптер
Бренд
Challenger

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Challenger» в категории «Адаптер»
Показать все модели