Нет в наличии
129 грн.
Наличные:
129 грн
Безнал:
155 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dac OAT Long Life G12 розовый -40°C 1л - антифриз

Антифриз премиального класса, произведённый по фирменной, запатентованной технологии “DAC Matic” которая гарантирует отличную защиту от перегрева и возникновения коррозии, при этом не содержит солей борной кислоты (боратов), нитритов, фосфатов и других вредных для элементов автомобиля и здоровья человека веществ.
Благодаря высокому качеству, жидкость имеет допуски ведущих
Читать полностью
Технічні параметри:

Dac OAT Long Life G12 рожевий -40°C 1л - антифриз

Антифриз преміального класу, вироблений за фірмовою, запатентованою технологією "DAC Matic" яка гарантує відмінний захист від перегріву і виникнення корозії, при цьому не містить солей борної кислоти (боратів), нітритів, фосфатів та інших шкідливих для елементів автомобіля і здоров'я людини речовин.
Завдяки високій якості, рідина має допуски провідних автовиробників, серед яких Mercedes-Benz, BMW, VAG і інші, в тому числі виробники сільськогосподарської і будівельної техніки. Також рідина відповідає класифікації G12, і може застосовуватися для систем, які вимагають рідину даного класу, але не включені в допуски.
Антифриз не вимагає розведення і повністю готовий до використання. Може змішуватися з аналогічними за якістю антифризами, але кращі результати досягаються в разі повної заміни рідини в системі.
Рідина запобігає відкладенню корозії і продуктів окислення на поверхнях каналів системи, завдяки чому вільно циркулює і стабільно відводить зайве тепло від робочих вузлів силового агрегату, забезпечуючи їм стабільну роботу.
Може бути використана всесезонно, завдяки стійкості до закипання і піноутворення, і температурі кристалізації рівній -40 градусів Цельсія.


Тип
Антифриз
Класс
G12
Цвет
розовый
Особенность
готовый
Объем
1
Основа
этиленгликоль
Упаковка
бутылка
Срок эксплуатации
до 5 лет
Производство
Литва
Бренд
DAC

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «DAC» в категории «Антифриз»
Показать все модели