Моторное масло REPSOL Premium Tech 5W-40 1л


Нет в наличии
211 грн.
Наличные:
211 грн
Безнал:
253 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Repsol Premium Tech 5W-40 1л - Моторное масло

REPSOL Premium Tech 5W-40 – современное, универсальное моторное масло, произведенное на синтетической основе с использованием технологии снижения сульфатной зольности “Mid SAPS” специально для автомобилей, оборудованных системой доочистки выхлопных газов (сажевым фильтром DPF). Универсально для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей, требующих от масла соответствия
Читать полностью
Технічні параметри:

Repsol Premium Tech 5W-40 1л - Моторне масло

REPSOL Premium Tech 5W-40 - сучасне, універсальне моторне масло, вироблене на синтетичній основі з використанням технології зниження сульфатної зольності "Mid SAPS" спеціально для автомобілів, обладнаних системою доочистки вихлопних газів (фільтром сажі DPF). Універсально для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, що вимагають від масла відповідності класифікації АСЕА А3 / В3 і С3.
переваги:
Технологія низький вміст сульфатної золи і фосфору - mid SAPS - забезпечує стабільну роботу системи доочистки вихлопних газів, запобігає її вихід з ладу і знижує емісію шкідливих речовин вихлопних газів.
Утворює на поверхнях двигуна стабільну захисну плівку, яка запобігає тертя металу об метал, знижуючи ймовірність зносу і механічних пошкоджень.
Миючі та антикорозійні властивості масла допомагають зберегти чистоту двигуна, видаляють іржу, сажові і нагарні відкладення і запобігають їх повторного освіти.
Масло має стійкість до піноутворення.
Антиокислювальні присадки дозволяють маслу зберігати свої захисні і мастильні властивості протягом усього терміну використання.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-40
Объем
1 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
Совместимость с сажевыми фильтрами и катализаторами
да
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
C3, A3/B4
Классификация API
CF, SN
Производство
Испания

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «REPSOL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели