Нет в наличии
159 грн.
Наличные:
159 грн
Безнал:
191 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Wynn's Multi Service - УНИВЕРСАЛЬНАЯ СМАЗКА

Тип: смазка
Вид: универсальная
Объем: 200 мл
Многофункциональное пропиточное масло

СВОЙСТВА
Позволяет быстро отсоединить заклинившие, заржавевшие или корродированные части (болты, гайки, втулки, соединения). Смазывает и очищает детали точных приборов и аппаратуры. Удаляет влагу из замков, в системе зажигания. Не проводит электричество. Защищает от коррозии и
Читать полностью
Технічні параметри:

Wynn's Multi Service - УНІВЕРСАЛЬНА ЗМАЗКА

Тип: мастило
Вид: універсальна
Обсяг: 200 мл
Багатофункціональний просочувально масло

властивості
Дозволяє швидко від'єднати заклинило, заіржавілі або ознаки корозії частини (болти, гайки, втулки, з'єднання). Змащує і очищає деталі точних приладів і апаратури. Видаляє вологу з замків, в системі запалювання. Чи не проводить електрику. Захищає від корозії і обмерзання. Усуває скрипи і скрегіт. Видаляє масла, жири та смоли.
 
ЗАСТОСУВАННЯ
Заіржавілі з'єднання і гарнітура. Для расклинивания: болтів, гайок, замків, шарнірів. Змащення та очищення зброї, проводів і кабелів, ланцюгів, замків, шарнірів і точних механізмів. Видаляє вологу з свічок і замків запалювання. Для обробки таких матеріалів, як залізо, хром, алюміній і мідь. Для обробки важкодоступних ділянок, де ускладнено використання інших видів мастила. Може застосовуватися в майстернях, автомобілях, велосипедах, мотоциклах, а також в домашньому господарстві.
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Розпорошити з балончика на що вимагають обробки деталі. Для расклинивания: нанести MULTI SERVICE, залишити на деякий час, потім звільнити заклинили деталь. У складних випадках рекомендується повторити обробку кілька разів з інтервалом в 10-15 хвилин. У разі важкого запуску автомобіля через попадання вологи в систему запалювання: розпорошити продукт в розподільник, почекати деякий час і запустити двигун.

Применение
универсальные
Объем
200
Упаковка
баллончик
Бренд
Wynns

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Wynns» в категории «Смазка»
Показать все модели