Кондиционер Wynns Exhaust Gas Recirculation 3 200мл


Нет в наличии
141 грн.
Наличные:
141 грн
Безнал:
169 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Wynn's Exhaust Gas Recirculation 3 - очиститель системы воздухозабора

Тип: очиститель
Объем: 200 мл
Применение: Для дизельных двигателей
Особенности: для очистки системы воздухозабора

Продукт Wynn's EGR3 является аэрозольным продуктом, разработанным для очистки системы воздухозабора во всех дизельных двигателях. Продукт Wynn's EGR3 рекомендован для использования в интервалах между техническим обслуживанием
Читать полностью
Технічні параметри:

Wynn's Exhaust Gas Recirculation 3 - очищувач системи забору повітря

Тип: очищувач
Обсяг: 200 мл
Застосування: Для дизельних двигунів
Особливості: для очищення системи забору повітря

Продукт Wynn's EGR3 є аерозольним продуктом, розробленим для очищення системи забору повітря в усіх дизельних двигунах. Продукт Wynn's EGR3 рекомендований для використання в інтервалах між технічним обслуговуванням автомобілів для підтримки чистоти колектора повітрозабірника, впускних клапанів і клапана рециркуляції відпрацьованих газів дизельних двигунів.

властивості
Сильні розчинники забезпечують негайну і ефективну очистку системи забору повітря і впускних клапанів. Потужний струмінь при розпилюванні полегшує процес очищення. Розчиняє смоли, лак, вуглецеві та інші відкладення. Простий у використанні, очищення відбувається протягом 5-10 хвилин. Не потрібно демонтаж частин і вузлів. (Тільки для безпосередньої обробки клапана рециркуляції відпрацьованих газів) Відновлює і зберігає оптимальні параметри роботи двигуна. Покращує акселлерацію. Знижує рівень викиду вихлопних газів.
 
ЗАСТОСУВАННЯ
Продукт Wynn's Exhaust Gas Recirculation 3 може використовуватися для очищення системи забору повітря для ВСІХ типів дизельних двигунів. Він очищає і підтримує чистоту "сухий частини" дизельної паливної системи без її розбирання. Він може використовуватися для очищення демонтованих частин і вузлів таких, як клапан рециркуляції відпрацьованих газів або турбокомпресор. У поєднанні з продуктами Diesel Power 3 або High pressure 3 він забезпечує повне очищення дизельної паливної системи. Додатковий подовжувач допомагає очищення важкодоступних частин і вузлів.
 
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Запустити двигун і розігріти його. Зняти гнучкий патрубок системи забору повітря, розташований між турбокомпресором / интеркуллером і колекторів повітрозабірника. Дати двигуну попрацювати на 2000 об / хв. При розігрітому двигуні розпорошити продукт в колектор повітрозабірника. Розпорошувати через короткі інтервали щоб уникнути безконтрольного падіння оборотів і детонації дизеля. Після кожного уприскування дочекатися відновлення рівною роботи двигуна в рамках встановлених оборотів. У разі необхідності натиснути на акселлератор щоб уникнути зупинки двигуна. Продовжувати обробку до тих пір, поки 200 мл продукту не закінчаться Дати двигуну попрацювати на холостому ходу кілька хвилин. Після роботи на холостому ходу зробити перегазовку 5-10 разів. Чи не перевищувати 3000 об / хв. Або поїхати 5-10 км. Перед тим, як заглушити двигун дати йому попрацювати мінімум 1 хвилину. Поставити патрубок на місце

Тип
Очиститель
Объем
200
Аромат
без запаха
Распыление
вручную
Бренд
Wynns

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Wynns» в категории «Кондиционер»
Показать все модели