Трубный ключ STANLEY 0-70-453


Нет в наличии
635 грн.
Наличные:
635 грн
Безнал:
762 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

STANLEY 0-70-453 - Ключ регулируемый (для ванн и раковин)

Ключ регулируемый для ванн и раковин 0-70-453 от всемирно известного производителя STANLEY. Страна происхождения бренда – США. Максимальная ширина захвата рабочей части – 50 мм. Общая длина инструмента – 240 мм.
Трубный ключи, как можно понять, используются по отношению к трубам и различным трубным соединениям. Наиболее широко используются в сантехническом и сварочном деле.
Читать полностью
Технічні параметри:

STANLEY 0-70-453 - Ключ регульований (для ванн і раковин)

Ключ регульований для ванн і раковин 0-70-453 від всесвітньо відомого виробника STANLEY. Країна походження бренду - США. Максимальна ширина захвату робочої частини - 50 мм. Загальна довжина інструменту - 240 мм.
Трубний ключі, як можна зрозуміти, використовуються по відношенню до труб і різних трубних з'єднань. Найбільш широко використовуються в сантехнічній і зварювальній справі. Великий спектр завдань породив досить велика різноманітність підвидів даного типу інструменту. Деякі зустрічаються частіше, так як застосовуються у великій кількості ситуацій. А деякі значно рідше, через дуже вузьку специфіку застосування.
До таких ключів і відноситься 0-70-453. Він використовується для установки змішувачів і затягування/відгвинчування гайок на ваннах. Перевага, яка робить інструмент незамінним, це можливість працювати в дуже обмеженому просторі. Яким, власне, і є місце за раковиною або ж під ванною. Шарнирная рукоять дозволяє працювати комфортно для оператора. Робочою частиною інструменту є спеціальний гачок з насічками. Він і встановлюється на поверхню деталі (див. фото). У разі якщо вам необхідно змінити напрямок обертання, потрібно розгорнути гачок, і можна продовжувати роботу.
Ключ 0-70-453 нехай і не є універсальним, але зате в такого роду ситуаціях йому немає рівних. Прекрасний вибір для сантехніків-професіоналів.

Тип
Сантехнический
Длина
340
Максимальная ширина захвата
50
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели