Нет в наличии
13167 грн.
Наличные:
13167 грн
Безнал:
15801 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-3700 can i-mod – GSM-автосигнализация

Pandora DXL 3700 представляет собой изделие абсолютно нового поколения охранно-сервисных средств для современных автомобилей. RFM/GSM/CAN–интегрированная система с дистанционным и автоматическим запуском двигателя.
Pandora DXL 3700 как нельзя лучше совмещает в себе все возможное, что может пожелать владелец современного автомобиля. И главное – это не множество разрозненных модулей с
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pandora DXL-3700 can i-mod – GSM-автосигналізація

Pandora DXL 3700 – це виріб абсолютно нового покоління охоронно-сервісних засобів для сучасних автомобілів. RFM/GSM/CAN-інтегрована система з дистанційним і автоматичним запуском двигуна.
Pandora DXL 3700 якнайкраще поєднує в собі все можливе, що лише може побажати власник сучасного автомобіля. І головне – це не безліч розрізнених модулів з необхідністю складного монтажу, а один сучасний пристрій, що не поступається інтеграцією і функціональністю сучасному телефону-комунікатору. Це сучасний прилад в дусі часу комп’ютерів і бездротових технологій передачі даних.

Страшно явити, як можна на диво техніки, яким є сучасний автомобіль, встановлювати «магічні коробочки» морально застарілих сигналізацій з величезними електромагнітними реле і купою дротів, які стирчать увсебіч, завтовшки трохи менше пальця. Pandora DXL 3700 зовсім інакша – вона вміє абсолютно все, а її розміри ледь перевершують дві сірникові коробки, притиснуті одна до одної довгим боком.

Встановивши Pandora DXL 3700 на автомобіль, власник отримує звичайний для автосигналізацій Pandora набір:
- високу дальність двостороннього зв’язку "РКІ-брелок – автомобіль" (без використання GSM-зв’язку);
- справжній, принципово незламний діалоговий код;
- найкращий автоматичний і дистанційний запуск двигуна;
- вбудовані інтелектуальні датчики удару/нахилу/руху (без помилкових спрацьовувань), виконані на трикоординатному інтегральному акселерометрі й оброблені складними математичними функціями 32-розрядним контролером архітектури ARM;
- обслуговування функціоналу автомобіля через CAN-шину – за допомогою інтегрованого CAN-інтерфейсу, що дає перевагу в кількості коректно виконуваних команд та в кількості аналізованої інформації не лише охоронного функціоналу, але й обслуговування процедур автоматичного запуску сучасних автомобілів. Кількість CAN-протоколів, підтримуваних системою сьогодні, нараховує близько 300 моделей автомобілів, тобто практично всі автомобілі, що продаються в СНД, включно з новими моделями 2011 року (база CAN-протоколів щомісяця оновлюється; свіжа версія завжди доступна на нашому сайті для оновлення).

У Pandora DXL 3700 до цього всього додається:
- голосовий GSM-інтерфейс, що дозволяє керувати режимами охоронно-сервісної системи з мобільного телефону – зручно, універсально, інформативно і ергономічно.

Pandora DXL 3700 дозволяє власникові керувати з мобільного телефону запуском двигуна, отримувати звіти про поточний статус автомобіля, координати автомобіля, прослухати історію подій з датами і часом та багато іншого. Конструктори ставили перед собою завдання обладнати систему всім, що є на ринку з охоронно-сервісних можливостей. І це завдання чудово виконано!

Для підвищення противикрадальних характеристик в базовий блок системи інтегровано радіомодуль діапазону 2,4 GHz. В комплект також входить радіореле IS-121, що має новий радіотракт, який добре протистоїть екрануванню металевими порожнинами автомобіля, що дозволяє розташувати його глибоко в руховому відсіку без ризику отримати нестабільну зв’язок.

Pandora DXL 3700 більш ніж утричі економніша за будь-який аналогічний комплекс, що зібраний з окремих модулів, та споживає з активним GSM-інтерфейсом менше 30 мА. Має чудовий температурний діапазон роботи GSM-тракту, не припиняючи роботу аж до -45°С.

А ще від неї не пахне саморобництвом, чим страждають багато вітчизняних виробів напівкустарного виготовлення. Цей пристрій – детально опрацьований, якісно сконструйований та виконаний на дуже високому технічному рівні. Базою пристрою є новітній мікроконтролер АРМ з ядром Cortex, що використовується в сучасних комунікаторах, навігаторах та іншій сучасній портативній електроніці. Виріб повністю розроблено та вироблено в Калузі, на одному з найбільш технологічно просунутих підприємств електронної думки – «Заводі Дослідного Приладобудування».

Pandora DXL 3700 – безперечний лідер з відривом від найближчих конкурентів на роки – яскравий доказ можливостей інженерів нового покоління, забезпечених потужною і сучасною виробничою базою. Продукту Pandora DXL 3700 гарантоване довге та успішне життя на ринку, а інженери компанії працюють над третім поколінням приладів сімейства DXL CAN BUS, яке відкриє нові горизонти можливостей додаткового обладнання автомобіля, стаючи його органічною частиною.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Дополнительно
автозапуск двигателя, встроенный датчик, турботаймер
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Геннадий, 04.08.2014

  Подойдёт на Мазда СХ-5 ? 2013 год.

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдет

  Сергей, 17.04.2014

  подойдёт на авео т300 13г выпуск?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Подойдет

  Дмитрий, 05.11.2013

  Совместима ли она с Huindai ix 35 [ 2013 г.в. ] ? И как работает GSM модуль ? Каким образом отслеживается местонахождение авто .

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет, для более точной информации свяжитесь с отделом продаж 044-495-51-15

  Рома, 29.10.2013

  Температурный датчик салона и двигателя входит в комплект?

  Эксперт avtozvuk.ua

  двигателя входит, а про датчик температуры салона нет точной информации

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели