Автосигнализация Pandora DXL-3700 can


Нет в наличии
12472 грн.
Наличные:
12472 грн
Безнал:
15589 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DXL-3700 can i-mod – GSM-автосигнализация

Pandora DXL 3700 представляет собой изделие абсолютно нового поколения охранно-сервисных средств для современных автомобилей. RFM/GSM/CAN–интегрированная система с дистанционным и автоматическим запуском двигателя.
Pandora DXL 3700 как нельзя лучше совмещает в себе все возможное, что может пожелать владелец современного автомобиля. И главное – это не множество разрозненных модулей с
Читать полностью
Технічні характеристики:

Pandora DXL-3700 can i-mod – GSM-автосигналізація

Pandora DXL 3700 – це виріб абсолютно нового покоління охоронно-сервісних засобів для сучасних автомобілів. RFM/GSM/CAN-інтегрована система з дистанційним і автоматичним запуском двигуна.
Pandora DXL 3700 якнайкраще поєднує в собі все можливе, що лише може побажати власник сучасного автомобіля. І головне – це не безліч розрізнених модулів з необхідністю складного монтажу, а один сучасний пристрій, що не поступається інтеграцією і функціональністю сучасному телефону-комунікатору. Це сучасний прилад в дусі часу комп’ютерів і бездротових технологій передачі даних.

Страшно явити, як можна на диво техніки, яким є сучасний автомобіль, встановлювати «магічні коробочки» морально застарілих сигналізацій з величезними електромагнітними реле і купою дротів, які стирчать увсебіч, завтовшки трохи менше пальця. Pandora DXL 3700 зовсім інакша – вона вміє абсолютно все, а її розміри ледь перевершують дві сірникові коробки, притиснуті одна до одної довгим боком.

Встановивши Pandora DXL 3700 на автомобіль, власник отримує звичайний для автосигналізацій Pandora набір:
- високу дальність двостороннього зв’язку "РКІ-брелок – автомобіль" (без використання GSM-зв’язку);
- справжній, принципово незламний діалоговий код;
- найкращий автоматичний і дистанційний запуск двигуна;
- вбудовані інтелектуальні датчики удару/нахилу/руху (без помилкових спрацьовувань), виконані на трикоординатному інтегральному акселерометрі й оброблені складними математичними функціями 32-розрядним контролером архітектури ARM;
- обслуговування функціоналу автомобіля через CAN-шину – за допомогою інтегрованого CAN-інтерфейсу, що дає перевагу в кількості коректно виконуваних команд та в кількості аналізованої інформації не лише охоронного функціоналу, але й обслуговування процедур автоматичного запуску сучасних автомобілів. Кількість CAN-протоколів, підтримуваних системою сьогодні, нараховує близько 300 моделей автомобілів, тобто практично всі автомобілі, що продаються в СНД, включно з новими моделями 2011 року (база CAN-протоколів щомісяця оновлюється; свіжа версія завжди доступна на нашому сайті для оновлення).

У Pandora DXL 3700 до цього всього додається:
- голосовий GSM-інтерфейс, що дозволяє керувати режимами охоронно-сервісної системи з мобільного телефону – зручно, універсально, інформативно і ергономічно.

Pandora DXL 3700 дозволяє власникові керувати з мобільного телефону запуском двигуна, отримувати звіти про поточний статус автомобіля, координати автомобіля, прослухати історію подій з датами і часом та багато іншого. Конструктори ставили перед собою завдання обладнати систему всім, що є на ринку з охоронно-сервісних можливостей. І це завдання чудово виконано!

Для підвищення противикрадальних характеристик в базовий блок системи інтегровано радіомодуль діапазону 2,4 GHz. В комплект також входить радіореле IS-121, що має новий радіотракт, який добре протистоїть екрануванню металевими порожнинами автомобіля, що дозволяє розташувати його глибоко в руховому відсіку без ризику отримати нестабільну зв’язок.

Pandora DXL 3700 більш ніж утричі економніша за будь-який аналогічний комплекс, що зібраний з окремих модулів, та споживає з активним GSM-інтерфейсом менше 30 мА. Має чудовий температурний діапазон роботи GSM-тракту, не припиняючи роботу аж до -45°С.

А ще від неї не пахне саморобництвом, чим страждають багато вітчизняних виробів напівкустарного виготовлення. Цей пристрій – детально опрацьований, якісно сконструйований та виконаний на дуже високому технічному рівні. Базою пристрою є новітній мікроконтролер АРМ з ядром Cortex, що використовується в сучасних комунікаторах, навігаторах та іншій сучасній портативній електроніці. Виріб повністю розроблено та вироблено в Калузі, на одному з найбільш технологічно просунутих підприємств електронної думки – «Заводі Дослідного Приладобудування».

Pandora DXL 3700 – безперечний лідер з відривом від найближчих конкурентів на роки – яскравий доказ можливостей інженерів нового покоління, забезпечених потужною і сучасною виробничою базою. Продукту Pandora DXL 3700 гарантоване довге та успішне життя на ринку, а інженери компанії працюють над третім поколінням приладів сімейства DXL CAN BUS, яке відкриє нові горизонти можливостей додаткового обладнання автомобіля, стаючи його органічною частиною.

GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
CAN модуль
есть
GSM модуль
есть
SLAVE режим
нет
USB интерфейс
нет
Вид
двусторонние
Тип
Автомобильные
Тип сигнала
диалоговый
Функции
турботаймер, встроенный датчик, автозапуск двигателя

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Подойдёт на Мазда СХ-5 ? 2013 год.

  Геннадий, 04.08.2014

  Подойдет

  Ответ специалиста

  подойдёт на авео т300 13г выпуск?

  Сергей, 17.04.2014

  Подойдет

  Ответ специалиста

  Совместима ли она с Huindai ix 35 [ 2013 г.в. ] ? И как работает GSM модуль ? Каким образом отслеживается местонахождение авто .

  Дмитрий, 05.11.2013

  подойдет, для более точной информации свяжитесь с отделом продаж 044-495-51-15

  Ответ специалиста

  Температурный датчик салона и двигателя входит в комплект?

  Рома, 29.10.2013

  двигателя входит, а про датчик температуры салона нет точной информации

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Pandora» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели