Резиновые коврики в багажник NOVLINE FORD Escape 2008-2012 EXP.NLC.16.56.B13


Нет в наличии
757 грн.
Наличные:
757 грн
Безнал:
946 грн
Приватбанк:
777 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Novline EXP.NLC.16.56.B13 - коврик в багажник

Для автомобилей: FORD Escape (кросс.)
Годы выпуска: 2008-2012
Цвет: черный
Материал: полиуретан
Комплект: 1 шт.

*Обратите внимание, фото предоставлено в ознакомительных целях, реальный вид изделия может отличаться.

Полиуретановый ковер в багажник автомобиля – это изделие, изготавливаемое из полимерного материала и располагаемое в нише багажного отсека с целью
Читать полностью
Технічні параметри:

Novline EXP.NLC.16.56.B13 - килимок в багажник

Для автомобілів: FORD Escape (кросс.)
Роки випуску: 2008-2012
Колір: чорний
Матеріал: поліуретан
Комплект: 1 шт.

*Зверніть увагу, фото надане з ознайомлювальною метою, реальний вигляд виробу може відрізнятися.

Поліуретановий килим в багажник автомобіля - це виріб, що виготовляється з полімерного матеріалу і розташовується в ніші багажного відсіку з метою забезпечення чистоти і комфортних умов експлуатації автомобіля.

Наявність борту захищає багажний відсік автомобіля від забруднення і води. Легкість матеріалу дозволяє зручно виймати і вкладати килим на місце, не допускаючи попадання скопилася бруду в багажний відсік.

Екологічно чистий полімерний матеріал, з якого зроблені килимки, має антиковзаючі властивості; абсолютно нейтральний до лугів, кислот, нафтопродуктів та інших хімічно активних речовин.

Витончена форма килимів повторює конфігурацію підлоги багажного відсіку. Індивідуальний стильний малюнок і форма. Не деформуються під впливом ультрафіолетових сонячних променів. Мають підвищену стійкість до стирання.

Поліуретанові килимки в багажний відсік Novline розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей багажного відсіку кожного автомобіля. При розробці застосовується метод 3D-сканування.

Поліуретанові килимки в два з половиною рази легші гумових аналогів, зручно виймаються і укладаються на місце, не дозволяючи бруду, що накопичується, потрапити в багажний відсік. Вони легко чистяться із застосуванням будь-яких миючих засобів, мають підвищену зносостійкість, створюють відчуття конструктивної завершеності.

На відміну від своїх недавніх попередників - пластикових піддонів, поліуретанові килимки забезпечують ефект протиковзання на всій своїй поверхні, і при маневруванні автомобіля речі в багажному відділенні не переміщаються від борта до борта. Килимки можуть експлуатуватися в найсуворіших кліматичних умовах, зберігаючи при цьому всі свої фізико-механічні властивості.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOVLINE» в категории «Резиновые коврики»
Показать все модели