Резиновые коврики в багажник NOVLINE TOYOTA Yaris 2006- NLC.48.10.B11


Есть в наличии (1-2 дня)
714 грн.
Наличные:
714 грн
Безнал:
892 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Novline NLC.48.10.B11 - коврик в багажник

Для автомобилей: TOYOTA Yaris
Годы выпуска: 01/2006-
Цвет: черный
Материал: полиуретан
Комплект: 1 шт.

Полиуретановый ковер в багажник автомобиля – это изделие, изготавливаемое из полимерного материала и располагаемое в нише багажного отсека с целью обеспечения чистоты и комфортных условий эксплуатации автомобиля.

Наличие борта защищает багажный отсек автомобиля
Читать полностью
Технічні параметри:

Novline NLC.48.10.B11 - килимок в багажник

Для автомобілів: TOYOTA Yaris
Роки випуску: 01/2006-
Колір: чорний
Матеріал: поліуретан
Комплект: 1 шт.

Поліуретановий килим в багажник автомобіля - це виріб, що виготовляється з полімерного матеріалу і розташовується в ніші багажного відсіку з метою забезпечення чистоти і комфортних умов експлуатації автомобіля.

Наявність борту захищає багажний відсік автомобіля від забруднення і води. Легкість матеріалу дозволяє зручно виймати і вкладати килим на місце, не допускаючи попадання скопилася бруду в багажний відсік.

Екологічно чистий полімерний матеріал, з якого зроблені килимки, має антиковзаючі властивості; абсолютно нейтральний до лугів, кислот, нафтопродуктів та інших хімічно активних речовин.

Витончена форма килимів повторює конфігурацію підлоги багажного відсіку. Індивідуальний стильний малюнок і форма. Не деформуються під впливом ультрафіолетових сонячних променів. Мають підвищену стійкість до стирання.

Поліуретанові килимки в багажний відсік Novline розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей багажного відсіку кожного автомобіля. При розробці застосовується метод 3D-сканування.

Поліуретанові килимки в два з половиною рази легші гумових аналогів, зручно виймаються і укладаються на місце, не дозволяючи бруду, що накопичується, потрапити в багажний відсік. Вони легко чистяться із застосуванням будь-яких миючих засобів, мають підвищену зносостійкість, створюють відчуття конструктивної завершеності.

На відміну від своїх недавніх попередників - пластикових піддонів, поліуретанові килимки забезпечують ефект протиковзання на всій своїй поверхні, і при маневруванні автомобіля речі в багажному відділенні не переміщаються від борта до борта. Килимки можуть експлуатуватися в найсуворіших кліматичних умовах, зберігаючи при цьому всі свої фізико-механічні властивості.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOVLINE» в категории «Резиновые коврики»
Показать все модели