Резиновые коврики в салон NOVLINE MERCEDES-BENZ E-class W211 2002-2009 EXP.NLC.34.36.210


Нет в наличии
1391 грн.
Наличные:
1391 грн
Безнал:
1739 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Novline EXP.NLC.34.36.210 - коврики в салон

Для автомобилей: MERCEDES-BENZ E-class W211
Годы выпуска: 2002-2009
Цвет: черный
Материал: полиуретан
Комплект: 4 шт.

Полиуретановые коврики в салон автомобиля – это изделия, изготовленные из полимерного материала и располагаемые в нишах пола с целью обеспечения чистоты и комфортных условий эксплуатации автомобиля.

Основная функция ковров — защита салона
Читать полностью
Технічні параметри:

Novline EXP.NLC.34.36.210 - килимки в салон

Для автомобілів: MERCEDES-BENZ E-class W211
Роки випуску: 2002-2009
Колір: чорний
Матеріал: поліуретан
Комплект: 4 шт.

Поліуретанові килимки в салон автомобіля - це вироби, виготовлені з полімерного матеріалу, щорозташовуються в нішах підлоги з метою забезпечення чистоти і комфортних умов експлуатації автомобіля.

Основна функція килимів - захист салону автомобіля від забруднення і вологи. Це досягається за рахунок високих бортів, перемички на тунель заднього ряду сидінь, елементів форми і текстури, властивостей матеріалу, а також запатентованою технологією 3D-перемички в зоні відпочинку ноги водія, що забезпечує додатковий захист, зберігаючи салон автомобіля в первинному вигляді.

Матеріал, з якого зроблені килимки, має антиковзаючі властивості. Для фіксації килимів в салоні автомобіля в комплекті з ними використовуються спеціальні кріплення. Форма передньої частини водійського килима, що йде під педаль акселератора, виключає нештатное заїдання педалей.

Повний збіг геометрії килимів з конфігурацією підлоги, колірне рішення, текстура - все працює на повну інтеграцію килимів в інтер'єр салону.

Поліуретанові килимки Novline розробляються індивідуально для кожного автомобіля. Застосовується метод 3D-сканування.

В рамках програми з поліпшення якості продукції компанія Novline перейшла на 100% встановлення кріплення. Якщо в автомобілі передбачені штатні кріплення для килимів, використовується оригінальне кріплення. Коли місця під кріплення не передбачаються, то встановлюються універсальні кріплення, які забезпечують безпеку під час керування.

Поліуретанові килимки в два з половиною рази легші гумових, зберігають форму, легко виймаються і укладаються на місце. Легко миються, мають підвищену зносостійкість, створюють відчуття повного злиття з інтер'єром.

Килимки можуть експлуатуватися в найсуворіших кліматичних умовах, зберігаючи при цьому всі свої фізико-механічні властивості.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «NOVLINE» в категории «Резиновые коврики»
Показать все модели