Нет в наличии
8489 грн.
Наличные:
8489 грн
Безнал:
10187 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Автомобильный регистратор Highscreen Black Box может вести параллельную запись с двух камер, записывать звук в салоне автомобиля, обеспечивать GPS-сопровождение и фиксировать данные с трех датчиков вибрации.

Highscreen Black Box поставляется в комплекте с двумя камерами 1,3 Мпикс. Фронтальная камера записывает происходящее перед лобовым стеклом, а обратная — в салоне и за боковыми стеклами. Основная камера имеет угол обзора 121 градус, салонная — 175
Читать полностью
Автомобільний реєстратор Highscreen Black Box може вести паралельний запис з двох камер, записувати звук у салоні автомобіля, забезпечувати GPS-супровід і фіксувати дані з трьох датчиків вібрації.

Highscreen Black Box поставляється в комплекті з двома камерами 1,3 мегапікселя. Фронтальна камера записує те, що відбувається перед лобовим склом, а зворотна - в салоні і за бічними стеклами. Основна камера має кут огляду 121 градус, салонний - 175 градусів. Вбудовані датчики прискорення включають аварійну запис при екстрених події: різкі удари, гальмування, прискорення і повороти. Інфрачервоне підсвічування салону дозволяє отримувати зображення у сутінках або вночі. Вбудований мікрофон призначений для запису переговорів у цифровому форматі AAC.
Постійний моніторинг швидкості, траєкторії руху і вібрації ведеться за допомогою GPS-приймача і G-датчиків. Маршрут можна відзначати на Google Maps. Відеореєстратор підтримує роботу з базою POI, в якій зберігаються координати до 100 тисяч мобільних і стаціонарних камер вимірювання швидкості, а також небезпечних ділянок доріг (як російських, так і європейських). При наближенні до точки POI пристрій видає голосове попередження. База об"єктів постійно оновлюється за участю користувачів з усього світу. Синхронізація даних POI між с відеореєстратором і сервером даних здійснюється при підключенні до комп"ютера через сайт GPSCamera.org.
Highscreen Black Box встановлюється в салоні на лобовому склі за допомогою компактного знімного кронштейна. Передбачена також можливість монтажу на спеціальному магніті. Для управління використовуються чотири клавіші на верхній панелі корпусу і кнопка запису на фронтальній панелі. На цифровій дисплеєм з автоматичним регулюванням яскравості виводяться поточні дата і час, рівень сигналу супутників, дані компаса, інформація про наближення до POI.
Дані зберігаються на 4-гігабайтну карту пам"яті microSD, яка входить в комплект постачання. Запис відео ведеться у форматі H.264 з роздільною здатністю 640х480 пікселів на швидкості 30 кадрів в секунду для фронтальної камери і 15 кадрів в секунду для салонної. 30% обсягу картки зарезервовано під дані, які записуються при спрацьовуванні датчика прискорення або після натискання на кнопку запису. Ця інформація не перезаписується навіть при повному заповненні картки і може бути вилучена лише для форматування.
Файли програмно захищені від внесення змін - для відтворення потрібне введення пароля. Для програвання відео на карту пам"яті встановлено додаток iBoxPlayer, яке також дозволяє конвертувати файли у формат AVI для відтворення без фірмової програми. Перегляд відео можливий на будь-якому персональному комп"ютері, а в найближчі кілька місяців планується розробка і випуск програми для мобільних пристроїв на платформах Android і Windows Mobile.

Разрешение записи
640x480 (VGA)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное
Экран
нет
Диагональ экрана
2
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
microSD
Максимальный объем карты памяти
64
Процессор
Ambarella A7
Разрешение сенсора
1.3
Цвет
черный
Оснащение
GPS
Порты и разъемы
USB
Корпус
моноблок
Тип
Универсальный
Страна производитель
Корея
Количество камер
2
Бренд
Black Box

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Black Box» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели