Нет в наличии
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Бригадир 51-047 - Топор

Вид топора: универсальный
Вес, г: 800
Материал лезвия: инструментальная сталь
Материал рукоятки: дерево

Топор является такой вещью, которая пригодится и в саду, и во время лесного похода. Применение ему можно найти всегда, особенно если у вас такая универсальная модель, как топор Бригадир 800 гр (51-047). С его помощью можно выполнять простейшие работы по обтесыванию и рубке древесины, а также
Читать полностью
Технічні параметри:

Бригадир 51-047 - Сокира

Вид сокири: універсальна
Вага, г: 800
Матеріал леза: інструментальна сталь
Матеріал рукоятки: дерево

Сокира є такою річчю, яка стане в нагоді і в саду, і під час лісового походу. Застосування їй можна знайти завжди, особливо якщо у вас така універсальна модель, як сокира Бригадир 800 г (51-047). З її допомогою можна виконувати найпростіші роботи по обтісуванні й рубання деревини, а також здійснювати масу супутніх справ. Це підходить тим, хто не бачить необхідності в важких роботах і при цьому розраховує на певну частку легкості при роботі з сокирою. Вага виробу становить 800 г, що і дозволяє віднести його до середньостатистичних інструментів загального призначення. Рукоять має виїмку під руку, що дозволяє сокирі буквально лягати в людську долоню.

Матеріали
Сокира виготовлена шляхом ручного кування. При цьому методі застосовується інструментальна сталь. Чи означає це, що дана модель відрізняється високою якістю леза, його здатністю добре тримати заточку. Та й тупитися така сокира буде набагато рідше. Рукоять представлена листяними породами дерева: і красиво, і руці приємно.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Бригадир» в категории «Топор»
Показать все модели