Заканчивается
7950 грн.
Наличные:
7950 грн
Безнал:
9541 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX DR-200 - видеорегистратор

Видеорегистратор производителя EX DR-200 предназначен для записи происходящего на дороге. Разрешение составляет HD 720p-1280x720 пикселей. Преимуществом является наличие литий-ионного аккумулятора, благодаря которому возможна автономная работа видеорегистратора. Также есть возможность работы от прикуривателя автомобиля. Угол обзора данной модели составляет 120 градусов, что достаточно для полного захвата
Читать полностью
Технічні параметри:

EX DR-200 - выдеореэстратор

Відеореєстратор виробника EX DR-200 призначений для запису того, що відбувається на дорозі. Розширення складає HD 720p-1280x720 пікселів. Перевагою є наявність літій-іонного акумулятора, завдяки якому можлива автономна робота відеореєстратора. Також є можливість роботи від прикурювача автомобіля. Кут огляду даної моделі становить 120 градусів, що досить для повного захоплення дороги. Кріплення пристрою дозволяє розташовувати його під будь-яким кутом, що також є перевагою моделі.
Відеореєстратор виробника EX DR-200 оснащений матрицею з роздільною здатністю в 1.3 Мп. Завдяки цьому якість картинки висока. Запис відбувається циклічно, що дає можливість проводити запис нових відео поверх старих. Додатковою можливістю відеореєстратора є можливість відтворення звуку. Також є можливість мікрофон, який має вбудований процесор для шумозаглушення при запису.
Відеореєстратор буде автоматично починати запис при включенні запалювання, і навпаки - вимикатися при глушінні мотора. Всі записи зберігаються на карту пам'яті microSD. Для даної моделі максимальний обсяг дорівнює 32 Gb.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
HD 720p-1280x720
Корпус
моноблок
Оснащение
подсветка
Функции
-
Тип крепления
не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
нет
Диагональ экрана
- (дюймы)
Аккумулятор
нет
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Корея

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели