Нет в наличии
39 грн.
Наличные:
39 грн
Безнал:
47 грн
40 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Чехол для брелка
Сигнализация SHERIFF ZX-900
Сигнализация SHERIFF ZX-910
Сигнализация SHERIFF ZX-999
Сигнализация SHERIFF ZX-1000
Сигнализация DaVINCI 9.1k

Чехол для брелока является важным аксессуаром. Он позволят уберечь брелок автосигнализации от внешних повреждений. Чехол для брелока SHERIFF 900 изготовлен из натуральной кожи черного цвета с силиконовыми вставками для экрана и других информативных частей. Такая конструкция
Читать полностью
Технічні параметри:

Чохол для брелка
Сигналізація SHERIFF ZX-900
Сигналізація SHERIFF ZX-910
Сигналізація SHERIFF ZX-999
Сигналізація SHERIFF ZX-1000
Сигналізація DaVINCI 9.1k

Чохол для брелока є важливим аксесуаром. Він дозволять уберегти брелок автосигналізації від зовнішніх пошкоджень. Чохол для брелока SHERIFF 900 виготовлений з натуральної шкіри чорного кольору з силіконовими вставками для екрану і інших інформативних частин. Така конструкція сприяє здійсненню швидкого доступу до всіх функціональних кнопок брелока. Чохол захистить екран брелка від потертостей і тріщин, корпус - від відколів, клавіші - від потрапляння бруду, що здатний спричинити до їх неспрацьовування. При цьому чохол повністю повторює контур брелока охоронної системи. Фіксується брелок в чохлі за допомогою хлястика на кнопці.
Чохол для брелока - невеликий аксесуар, який постійно на виду, і з цієї причини вважається одним з перших деталей, складових образу власника автомобіля. Він створений для того, щоб бути одним з елементів стилю, що характеризує стан шофера і образ його життя. Чохол поєднує в собі три головні особливості: функціональність, захист і стиль.
Ваш брелок постійно буде чудово і з гідністю виглядати, так як він одягнений в оригінальний чохол для сигналізації. Чохол для брелока сигналізації - хороший вибір і для тих, хто бажає вберегти свій аксесуар.

Материал
кожа
Предназначение
для основного брелока
Бренд
SHERIFF

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SHERIFF» в категории «Чехол для брелока»
Показать все модели