Нет в наличии
11582 грн.
Наличные:
11582 грн
Безнал:
13899 грн
Приватбанк:
12797 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cybex Sirona True Blue-navy blue - Детское автокресло

Группа - 0+1
Возраст ребенка - с рождения до 4лет
Допустимый вес - до 18 кг
Вес кресла - 15 кг
Материал чехла - трикотаж
Размер - 69х44х53-58 см
Цвет - синий

Автокресло Sirona - это очень удобное кресло, предназначеное для детей возрастом от рождения до 4 лет.
Инновационная конструкция кресла гарантирует больше безопасности для детей, больше
Читать полностью
Технічні параметри:

Cybex Sirona True Blue-navy blue - Дитяче автокрісло

Група - 0+1
Вік дитини - від народження до 4 років
Допустима вага - до 18 кг
Вага крісла - 15 кг
Матеріал чохла - трикотаж
Розмір - 69х44х53-58 см
Колір - синій

Автокрісло Sirona - це дуже зручне крісло, призначене для дітей віком від народження до 4 років.
Інноваційна конструкція крісла гарантує більше безпеки для дітей, більше комфорту і більше місця для ніг.

Механізм обертання на 360 ° значно полегшує життя батьків. Функція обертання дозволяє поміняти розташування автокрісла, не виймаючи його з автомобіля. Тепер дитину легко посадити і вийняти з автокрісла, так як воно розгортається в бік дверей одним простим рухом.

КРІПЛЕННЯ ISOFIX. Встановлюється в обох позиціях - по ходу і проти руху. Встановити автокрісло на базу ISOFIX в обох позиціях - легко і швидко, це також підвищує рівень безпеки.
Sirona кріпиться на базу ISOFIX і не потребує додаткових кріпленнях ременем. Передня опора допомагає поглинути енергію удару в разі зіткнення і дає додаткову стійкість. Це якірна технологія знижує помилки при установці і підсилює захист.

Інноваційна технологія "Крісло - Шасі" створює прямий зв'язок між кріслом і шасі. У разі аварії, сила удару переходить безпосередньо на шасі, що одночасно активує функції захисту автомобіля і крісла. Таким чином, процес погашення енергії удару починається на самій ранній стадії. Патент заявлений.

Телескопічна лінійна захист від бічних ударів (L.S.P. System) поглинає силу бокового удару на самій ранній стадії (патент заявлений). Неважливо в якій позиції - по ходу руху або проти - регульований лінійна захист від бічних ударів (L.S.P. System) автокрісла CYBEX Sirona збільшує рівень безпеки при бічних зіткненнях. L.S.P. System індивідуально регулюється в залежності від положення крісла і типу транспортного засобу і поглинає силу удару спільно з плечовими та головними протекторами (патент заявлений).

Залежно від зросту і ваги, деяким дітям може не вистачати місця при становище проти ходячи руху. У цьому випадку, CYBEX Sirona може використовуватися по ходу руху зі столиком безпеки - з 9 до 18 кг (з 9 місяців до 4 років).

Регульований столик безпеки з Технологією Активного Відгуку зменшує ризик травм шиї, при цьому, не обмежуючи руху дитини. Завдяки новій вбудованій системі фіксації більше немає необхідності в додатковій фіксації столика ременем безпеки. У положенні по ходу руху дитина захищена регульованим столиком безпеки. Столик працює як подушка безпеки, яка абсорбує енергію удару по всій поверхні. У порівнянні з традиційними 5-точковими ременями безпеки, значно знижено навантаження на шию. Крім того, в разі зіткнення інноваційна Технологія Активного Відгуку гарантує, що дитина залишиться в зоні безпеки автокрісла (патент заявлений). Завдяки новій вбудованій системі фіксації більше немає необхідності в додатковій фіксації столика ременем безпеки.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cybex» в категории «Детское автокресло»
Показать все модели