Нет в наличии
6002 грн.
Наличные:
6002 грн
Безнал:
7203 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Иммобилайзер Pandect IS-600 - это высокоэффективное противоразбойное, противоугонное и сервисное устройство, отличающееся бескомпромиссными охранными свойствами, качеством и надежностью.

Передовые технические решения, примененные в иммобилайзерах PANDECT, позволили создать миниатюрные, экономичные высококачественные и эргономичные противоугонные и противоразбойные устройства.

Для управления системой от владельца не требуется никаких
Читать полностью


Іммобілайзер Pandect IS-600 - це високоефективне протіворазбойное, протиугінний і сервісне пристрій, що відрізняється безкомпромісними охоронними властивостями, якістю та надійністю.

Передові технічні рішення, застосовані в іммобілайзера PANDECT, дозволили створити мініатюрні, економічні високоякісні та ергономічні протиугінні і протіворазбойние пристрою.

Для управління системою від власника не потрібно ніяких додаткових дій для включення або виключення режиму охорони. Все відбувається автоматично, що не залишає зловмисникам ніякої можливості виявлення пристрою.

Процедура ідентифікації брелока іммобілайзера Pandect IS-600проісходіт за частки мілісекунди. При цьому система виробляє діалоговий високошвидкісний обмін кодами авторизації в частотному діапазоні 2,4 ГГц вибираючи для цього один з 125 каналів. При цьому впізнання брелока можлива на відстані не більше 3-5 метрів від автомобіля, захищеного іммобілайзером Pandect IS.

Трикомпонентну виконання автомобільного іммобілайзера Pandect IS-600 і досконале програмне забезпечення і дозволяє надійно підтримувати зв"язок в ефірі і при необхідності обходити виникають перешкоди.

Протиугінні функції іммобілайзерів PANDECT реалізовані таким чином, що дозволяють власнику у випадку розбійного нападу віддалитися на безпечну відстань. При цьому, завдяки наявності вбудованого датчика руху, значно знижується ризик блокування роботи двигуна на високій швидкості, оскільки система стежить за нею і активує блокування тільки в момент розгону автомобіля, поки його швидкість не велика.


Базовий блок управління іммобілайзером Pandect IS-600

ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ

Почнемо з новою трикомпонентної компонування системи автомобільного іммобілайзера Pandect IS-600, яка включає в себе:

- Базовий блок;
- Радіоуправлемие реле прихованої блокування;
- Брелоки-мітки для управління іммобілайзером;


1. Базовий блок розташовується в салоні автомобіля, забезпечуючи стійкий зв"язок з брелоками і радіокерованими реле, безперешкодний доступ до програмування параметрів і аварійної деактивації системи (необхідний секретний 4-х значний ПІН-код власника).

2. Радіокеруюче реле прихованої блокування розташовується в підкапотному просторі; допускається монтаж реле в джгути штатної проводки.

3. Брелок-мітка призначений для носіння власником автомобіля. Настійно рекомендуємо зберігати окремо від речей, які можуть бути забуті або вилучені зловмисником (документи, гаманець, ключі тощо).


Мініатюрна радіопозначка PANDECT IS-600 може працювати від однієї батареї більше 2-х років

Управління системою не вимагає від власника жодних додаткових дій. Необхідно лише носити з собою один з мініатюрних брелків - всі інші дії система виконає в автоматичному режимі. У комплект Pandect IS-600 входить 2 брелока c габаритними розмірами 48,5 х25х5, 5 мм., Виконані з високоякісного пластику, що працюють від однієї батареї CR-2025 більше 2-х років!


125 канальна смуга радіотракту автомобільномого іммобілайзера PANDECT IS-600 виходить за межі зони перешкод побутових пристроїв

Перешкодозахищеність забезпечується за рахунок діалогового високо-швидкісного обміну кодами авторизації в частотному діапазоні 2,4 - 2,5 ГГц на одному з 125 каналів. При цьому частотний діапазон радіоканалу іммобілайзера значно ширше діапазону побутових приладів, що дозволяє автомобільному иммобилайзеру PANDECT IS-600 беспріпятственно працювати навіть у несприятливому шумовий обстановці.

Основу системи PANDECT IS-600 становить базовий блок - призначений для управління системою, індикації стану, налаштування параметрів і аварійної деактивації системи. Він має вбудовані звуковий і світлодіодний сповіщувачі та індикатори, кнопку кодонаборніка і програмування системи, високопродуктивний економічний сучасний мікропроцесор, статусний програмований вихід / вихід, що підтримує роботу в декількох режимах (імпульсному, потенційному, кодовому).

У системі застосований програмно-апаратний алгоритм «розпізнавання наближення / видалення» власника, що дозволив реалізувати протиугінні і протіворазбойние функції на новому рівні. Використання даного алгоритму значно збільшує ергономічність експлуатації системи при взаємодії з охоронними комплексами PANDORA DXL в режимі HANDS FREE (вільні руки), необхідним для автоматичної постановки і зняття з охорони при видаленні / наближенні власника.

Також у Іммобілайзер PANDECT IS-600 реалізовано декілька алгоритмів Anti-Hi-Jack і передбачена можливість повного відключення протіворазбойной функції. А також доданий унікальний алгоритм «безумовною блокування двигуна».


Реле прихованої блокування PANDECT IS-119 управляється по радіоканалу і може бути легко вплетено в джгут електропроводки

Мініатюрне реле прихованої блокування - призначено для блокування «життєзабезпечуючих» ланцюгів автомобіля. Радіокеруюче реле PANDECT IS-119 відрізняють рекордно малі розміри - 57x24x9, 4 мм., Що дозволяють більш гнучко проводити монтаж системи, робити монтаж реле в джгути штатної проводки автомобіля, значно підвищуючи скритність розташування реле.

Радіокеруюче реле оснащений вбудованим трьохкоординатний високочутливим акселерометром, що дозволяє запуск і роботу двигуна без знаходження в салоні брелокаметкі власника, і миттєво блокуючим роботу двигуна при спробі початку руху. Це дозволяє реалізувати режими дистанційного і автоматичного старту двигуна для прогріву автомобіля. Вбудований цифровий трьохкоординатний акселерометр підтримує можливість налаштування чутливості спрацьовування; передбачено 3 заводські установки чутливості датчика.

Тип
Иммобилайзер
Дополнительно
датчик движения
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Сергей, 28.11.2012

    Купил 1.5 года назад. Метки хватает где-то на год, через год каждая из меток начинает быстро садить батарейку, а затем выходит из строя. Выхода два - снять защиту или купить новые метки. Если вспомнить что ещё нужно заплатить за "установку" получается довольно накладно :(

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Иммобилайзер»
Показать все модели