Автомобильный аккумулятор PLATIN 6СТ-100AзЕ Classic MF


Нет в наличии
2729 грн.
Наличные:
2729 грн
Безнал:
3275 грн
Приватбанк:
Гарантия
26 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

PLATIN 6СТ-100AзЕ Classic MF - Аккумулятор

Аккумулятор Platin серии Classic изготовлен по всем последним научным разработкам Турецкого аккумуляторного завода Yigitaku. Серия Classic предназначена для эксплуатации на автомобилях с бензиновым двигателем при любых погодных условиях (рабочая температура работы аккумулятора от -41С до +61С). Оптимальное сочетание цены и качества соответствует свободной эксплуатации, как на автомобилях
Читать полностью
Технічні параметри:

PLATIN 6СТ-100AзЕ Classic MF - Акумулятор

Акумулятор Platin серії Classic виготовлений за всіма останніми науковими розробками Турецького акумуляторного заводу Yigitaku. Серія Classic призначена для експлуатації на автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння при будь-яких погодних умовах (робоча температура роботи акумулятора від -41С до + 61С). Оптимальне поєднання ціни та якості відповідає вільній експлуатації, як на автомобілях іноземного виробництва, так і на автомобілях вітчизняного виробництва.
Серія Classic - це малообслуговувані акумулятори. Це означає, що в разі необережної експлуатації, з боку водія - акумулятор сильно розрядився (забування відключення фар в автомобілі на тривалий термін, інтенсивна тривале навантаження на акумулятор без заведеного двигуна і т.п.) - водій має можливість самостійно реанімувати акумулятор шляхом доливання дистильованої води і зарядом акумулятора спеціальним зарядним пристроєм. Для цих цілей в акумуляторах Platin серії Classic вмонтоване «вічко» - індикатор заряду батареї, яке: зеленим кольором дає розуміти, що акумулятор повністю заряджений і готовий до експлуатації, білим кольором - необхідна зарядка акумулятора спеціальним зарядним пристроєм, чорний колір - необхідно долити дистильовану воду до необхідного рівня і потім його добре зарядити спеціальним зарядним пристроєм.

Плюсовая клемма
+ справа
Исполнение корпуса
европеец
Емкость
100 (Ач)
Пусковой ток
850 (А)
Тип электролита
кислотный
Клеммы
стандартные
Степень обслуживаемости
малообслуживаемые
Тип крепления
нижнее
Длина
353 (мм)
Ширина
175 (мм)
Высота
190 (мм)
Страна производитель
Турция

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «PLATIN» в категории «Автомобильный аккумулятор»
Показать все модели