Стяжка CarLife BL7,6x500 (100шт)


Нет в наличии
180 грн.
Наличные:
180 грн
Безнал:
216 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

CarLife BL7,6x500 - Хомуты пластиковые черные (100шт)

Хомуты упакованы в прозрачный пакет, в количестве 100 штук. Изготовлены из черного нейлона, который имеет низкий коэффициент трения и не подвержен воздействию большинства органических растворителей, устойчив к соли и слабым растворам щелочей и кислот, выдерживает температуры до +85 градусов цельсия. Нагрузки, которые может выдержать хомут зависят от ширины ленты и типа замкового
Читать полностью
Технічні параметри:

CarLifeBL7,6x500 - Хомути пластикові чорні (100шт)

Хомути упаковані в прозорий пакет, в кількості 100 штук. Виготовлені з чорного нейлону, який має низький коефіцієнт тертя і не схильний до дії більшості органічних розчинників, стійкий до солі і слабких розчинів лугів і кислот, витримує температури до +85 градусів Цельсія. Навантаження, які може витримати хомут залежать від ширини стрічки і типу замкового пристрою.
Ширина хомутів 7,6 міліметра, довжина 500 міліметрів. Країна виробник Китай. Застосовуються для одноразового використання в самих різних сферах - вдома, в автомобілі, на роботі, наприклад для з'єднання деталей, складання кабелів, тимчасової фіксації рекламних носіїв, обв'язки, бандажування, маркування. Перевагами використання пластикових хомутів є їх економічність, простота і швидкість використання, надійність фіксації, висока міцність на розрив при високій еластичності, можливість використання в дощ, сніг, мороз. Чорні стяжки, на відміну від білих, маючи таку ж ціну, містять в складі фарбувальний пігмент - вугільний порошок (промислова сажа), завдяки чому довше служать на відкритому повітрі.
Їх також називають краватка, стреп, кабельна стяжка, нейлоновий затиск. Являють собою цільну стрічку з міцного і гнучкого поліаміду, з розташованою на одному з кінців головкою з замковим пристроєм, а на другому кінці "хвоста", який протягується в отвір замка і простягається тільки в одному напрямку, фіксуючись зубчастим блокуванням на кожному з етапів затяжки. Щоб відкріпити хомут його необхідно перекусити або перерізати.

Тип
Стяжка
Материал
пластик
Использование
одноразовые
Цвет
черный
Длина
500 (мм)
Ширина
7.6 (мм)
Минимальный диаметр
5 (мм)
Максимальный диаметр
150 (мм)
Количество в упаковке
100
Диапазон рабочих температур
-35/+85 (°С)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «CarLife» в категории «Хомуты»
Показать все модели