Воздушный фильтр MAHLE LX3598


Нет в наличии
1189 грн.
Наличные:
1189 грн
Безнал:
1487 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

MAHLE LX3598 - воздушный фильтр

Длина, мм: 505.5
Ширина, мм: 230.5
Высота, мм: 49.5

Воздушные фильтры MAHLE позволяют отфильтровать 99,9% пыли, сажи и продукта износа шин. При этом гарантировано оптимальное приготовление топливно-воздушной смеси. Низкое содержание примесей посторонних частиц – гарантия длительного срока эксплуатации, также в тяжелых условиях, таких как холод, жара или воздействие химически агрессивных
Читать полностью
Технічні параметри:

MAHLE LX3598 - повітряний фільтр

Довжина, мм: 505.5
Ширина, мм: 230.5
Висота, мм: 49.5

Повітряні фільтри MAHLE дозволяють відфільтрувати 99,9% пилу, сажі та продукту зносу шин. При цьому гарантовано оптимальне приготування паливно-повітряної суміші. Низький вміст домішок сторонніх часток - гарантія тривалого терміну експлуатації, також у важких умовах, таких як холод, спека або вплив хімічно агресивних середовищ. Високоякісні фільтри повітря запобігають передчасному зносу клапанів, поверхонь циліндрів, поршневих кілець, підшипників та інших компонентів двигуна.

Щоб уникнути підсосу повітря фільтри MAHLE підганяються дуже точно шляхом ретельного підбору відповідних прокладок.

Поліуретанові прокладки, виготовлені зі спеціально розробленого спіненого поліуретану, гарантують високу герметичність між чистою і брудною сторонами фільтра. Прокладки мають високу зносостійкість, стійкістю до хімічно агресивних середовищ і високих температур. Для кращої герметичності прокладки її форма також підбирається найретельнішим чином.

Корпуси повітряних фільтрів для легкових автомобілів, розташовані в безпосередній близькості до двигуна і шасі, підсилюють ребрами жорсткості, а також відповідно до вказівок виробника автомобіля звивистими смужками клею з шорсткими краями або зміцнюють решітками з гладкими краями. В умовах експлуатації з підвищеним вмістом пилу на шорсткій стороні встановлюється фільтр грубої очистки у вигляді піно-мату. У разі підвищеного навантаження на одиницю площі передбачений упор з металу або пластику.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «MAHLE» в категории «Воздушный фильтр»
Показать все модели