Есть в наличии (1-2 дня)
3780 грн.
Наличные:
3780 грн
Безнал:
4536 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

JBL CLUB WS1200 - Сабвуфер
Это сабвуферный динамик, от компании JBL, который отвечает за воспроизведения низких частот в акустической системе Вашего автомобиля, с использование современных технологий. В данной модели не большая глубина, что позволит его использовать в плоских корпусах и особенно подойдет для владельцев компактных автомобилей. Подключаются к внешнему усилителю мощности. Применяется интеллектуальный переключатель выбора
Читать полностью
Технічні параметри:

JBL CLUB WS1200 - Сабвуфер
Це сабвуферний динамік, від компанії JBL, який відповідає за відтворення низьких частот в акустичній системі Вашого автомобіля, з використання сучасних технологій. У даній моделі не велика глибина, що дозволить його використовувати в плоских корпусах і особливо підійде для власників компактних автомобілів. Підключаються до зовнішнього підсилювача потужності. Застосовується інтелектуальний перемикач вибору опору Selectable Smart Impedance, завдяки чому можна встановити опір сабвуфера в межах від 2 до 4 Ом. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 283 мм, і монтажна глибина, яка становить - 83 мм. Для корпусу рекомендований фазоінверторний або закритий ящик.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з круглим сталевим штампованим кошиком, чорного кольору. Типорозмір динаміка 300 мм, це 12 дюймів. Діапазон частот від 27 до 175 Гц. Рівень чутливості в 92 Вт/м, Дб. Дифузор сабвуфера жорсткий і міцний виготовлений з поліпропілену, чорного кольору. Він підвішений і відцентровано на широкому довгоходові підвісі, який забезпечує високу віддачу сабвуфера. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 250 Вт, а максимальна заявлена потужність - 1000 Вт. Магнітна система сабвуфера представлена подвійною звуковою котушкою, їх можна підключати паралельно або послідовно, що дозволяє найбільш ефективно використовувати потужність підсилювача.
Гарантія від виробника 12 місяців.

Размер
12" (30см)
Тип
пассивные
Вид
сабвуферный динамик
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Номинальная мощность RMS
250 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Материал диффузора
полипропилен
Монтажная глубина
83 (мм)
Цвет диффузора
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JBL» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели