Нет в наличии
1107 грн.
Наличные:
1107 грн
Безнал:
1328 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Датчик света LS-100 (система автоматического управления габаритными огнями и ближним светом)

Функции
-Автоматическое управление светом и габаритами автомобиля
После установки системы при повороте ключа зажигания, совершенная и чувствительная система начинает помогать вам в управлении автомобилем. Широкоугольный сенсор следит за изменением освещенности снаружи автомобиля и мгновенно принимает о включении или выключении габаритов автомобиля и
Читать полностью


Датчик світла (система автоматичного управління габаритними вогнями і ближнім світлом)

Функції
-Автоматичне управління світлом і габаритами автомобіля
Після установки системи при повороті ключа запалювання, досконала і чутлива система починає допомагати вам в управлінні автомобілем. Ширококутний сенсор стежить за зміною освітленості зовні автомобіля і миттєво приймає про вмикання чи вимикання габаритів автомобіля і фар ближнього світла. Він не вимагає ніякого ручного управління і дозволяє робити вашу їзду більш комфортним і безпечним.
-Якщо автомобіль в'їжджає в затемнене місце (гараж, тунель тощо), габарити і ближнє світло включаються автоматично.
-Після виїзду з затемнення габарити і ближнє світло вимикаються автоматично, щоб уникнути створення незручностей іншим учасникам руху, а також для збереження їх ресурсу роботи.
-Коли глушиться двигун, фари і габарити гаснуть автоматично. (Виняток: якщо заводський системою передбачено ручне вимикання фар та габаритів, Вам доведеться зробити це самостійно, оскільки система не заміщає функції ручним керуванням автомобілем).
Характеристики
-Після запуску двигуна натисніть кнопку на сенсорі, і система автоматичного управління світлом приступить до роботи.
-При В'їжджаючи в затемнення через 2 секунди включаються габарити автомобіля.
-При в'їзді в більш темне місце через 1 секунду вмикаються фари ближнього світла.
-Після виїзду на більш освітлене місце через 3 секунди вимикаються фари ближнього світла. Через 3 секунди після цього відключаються габарити.
-У випадку, якщо система не включена, або двигун заглушений - автоматичне керування відключено.
-Оптичний діапазон роботи системи 2 люкс-20 люкс.

Попередження:
Дана система автоматичного управління світлом використовує високочутливий сенсор, що реєструє зміни в освітленості і за допомогою мікрокомп'ютера приймає рішення про включення або виключенні габаритів і ближнього світла. Після установки і фіксації сенсора біля лобового скла всередині автомобіля необхідно пам'ятати і виконувати такі правила для забезпечення його коректної та надійної роботи:
- Тримайте сенсор і лобове скло в чистоті.
- Не закривайте сенсор сторонніми предметами, оскільки це може привести його до неправильної оцінки ситуації з освітленістю.
- При їзді в нічний час не направляйте на сенсор потік дуже яскравого світла (ручний ліхтарик, лазерна указка) оскільки це може призвести до його неправильної роботи.
- При різких змінах освітленості - проїзд під естакадами, мостами, під час різкої зміни хмарності, система може включати габарити і ближнє світло, приймаючи дані зміни як початок в'їзду в темне місце. Після цього вона автоматично виключить його.

Тип
Света
Бренд
EX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EX» в категории «Датчик дождя и света»
Показать все модели