Есть в наличии
54 грн.
Наличные:
54 грн
Безнал:
65 грн
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

ШУМOFF L3 270х370 мм - Виброизоляция

Размер: 270х370 мм
Толщина: 3 мм
В упаковке 14 листов
Цена за 1 лист

Материал вибропоглощающий, с мастикой низкой массы красного цвета.
Материал многослойный, самоклеящийся, вибропоглощающий, толщиной 3мм. Предназначен для снижения шума металлических, пластиковых панелей толщиной до 1мм – крыша и двери авто.

Лицевое покрытие - фольга алюминиевая. Обеспечивает
Читать полностью
Технічні параметри:

ШУМOFF L3 270х370 мм - Віброізоляція

Розмір: 270х370 мм
Товщина: 3 мм
В упаковці 14 листів
Ціна за 1 лист

Матеріал вібропоглинаючий, з мастикою низької маси червоного кольору.
Матеріал багатошаровий, самоклеючий, вібропоглинаючий, товщиною 3 мм. Призначений для зниження шуму металевих, пластикових панелей товщиною до 1мм - дах і двері авто.

Лицьове покриття - фольга алюмінієва. Забезпечує механічний захист матеріалу, підвищує віброакустичні властивості матеріалу. Мастиковий шар - високонаповнених полімерна композиція на каучуковій основі. Захищає кузов від корозії, має постійну липкостью, еластичністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища. Витримує температури до 180гр.С, перебуваючи при цьому в стабільному стані.

Антіадгезіонная папір захищає липкий мастиковий шар до моменту монтажу від пилу. Антиадгезійних шар має логотип і лініюванням, що забезпечує захист від підробок і спрощує роботу з розкрою матеріалу в процесі монтажу. Його висока якість дозволяє довгий час (до 12 місяців до монтажу) зберігати стабільні властивості по липкості. Після монтажу термін експлуатації не обмежений.

Випускається у вигляді листів розміром 370х270. Даний розмір дозволяє монтувати матеріал практично не вдаючись до додаткового крою, що значно прискорює процес шумоізоляції об'єкта. Також даний розмір дозволяє більш ефективно складувати і зберігати матеріал, не займаючи додаткового місця на складі (в боксі), укладається кратно на євро палет.

Малюнок тиснення забезпечує більш високі показники по зниженню шуму за рахунок виступаючого (а не вдавленого як на аналогічних продуктах) профілю тиснення, а так само після монтажу матеріал зберігає близько 50% рельєфу поверхні, що підвищує жорсткість конструкції і ефективність роботи матеріалу мінімум на 10%. Додатковою перевагою даного типу тиснення є зручність розкрою матеріалу. Ріжучий інструмент встає в продавлені доріжку і не вискакує з неї під час розрізання.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Шумoff» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели