Смазка Ipone Spray Chain 250мл


Нет в наличии
171 грн.
Наличные:
171 грн
Безнал:
205 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

IPONE Spray Chain 250мл - Смазка для цепи мототехники

Каждый мотоциклист знает, как важно ухаживать за цепью. Ведь от неё зависит безопасность во время движения – разрыв цепи может спровоцировать потерю управления. Для смазывания цепей рекомендуется применять аэрозольную смазку IPONE Spray Chain. Она гарантирует исключительную прочность цепи, защищает её от повреждения коррозией, минимизирует абразивный износ и налипание песка и грязи.
Читать полностью
Технічні параметри:

IPONE Spray Chain 250мл - Змазка для ланцюга мототехніки

Кожен мотоцикліст знає, як важливо доглядати за ланцюгом. Адже від нього залежить безпека під час руху - розрив ланцюга може спровокувати втрату управління. Для змазування ланцюгів рекомендується застосовувати аерозольне мастило IPONE Spray Chain. Воно гарантує виняткову міцність ланцюга, захищає його від ушкодження корозією, мінімізує абразивний знос і налипання піску і бруду. Мастило має відмінну стійкість до високих навантажень і температур під час руху.
Переваги:
Ефективно очищає ланцюг від пилу, бруду, продуктів окислення і іржі, сприяючи відмінній рухливості і істотно продовжуючи термін служби.
Після обробки утворює на ланках ланцюга захисну плівку, яка володіє водовідштовхувальним і антистатичним властивостями, запобігаючи появі корозії і налипання пилу і бруду.
Працює в особливо широкому спектрі температур і має особливо високу температуру краплепадіння, захищаючи ланцюг при будь-яких стилях водіння, в тому числі, в швидкісному спортивному режимі.
Універсальність - мастило підходить для ланцюгів всіх видів, в тому числі для O-Ring.
Завдяки тефлоновим основі і сильної адгезії змащення зберігається на ланцюгу надовго.

Применение
для цепей
Объем
250
Упаковка
баллончик
Основа
синтетическая
Бренд
Ipone

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Ipone» в категории «Смазка»
Показать все модели