Нет в наличии
8230 грн.
Наличные:
8230 грн
Безнал:
9877 грн
Приватбанк:
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandora DX 70 – автосигнализация

Общие характеристики:
Тип: сигнализация
Функция обратной связи: двухсторонняя
Трехкнопочный брелок
Система кодирования радиосигнала
Диалоговое кодирование
Сервисный режим
Виброоповещение
Дальность действия (управление): 150–200
Дальность действия (оповещение): 900–1500

Основные функции:
LIN
2xCAN

Автозапуск, турботаймер,
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandora DX 70 - автосигналізація

Загальні характеристики:
Тип: сигналізація
Функція зворотного зв'язку: двостороння
Трьохкнопковий брелок
Система кодування радіосигналу
діалогове кодування
Сервісний режим
Віброоповещеніе
Дальність дії (управління): 150-200
Дальність дії (оповіщення): 900-1500

Основні функції:
LIN
2xCAN

Автозапуск, турботаймер, передпусковий підігрів
турботаймер
автозапуск двигуна
Управління опалювачі по LIN
Управління опалювачі по аналогу
Охорона при запущеному двигуні

Охоронні функції:
Датчик удару
Датчик руху
датчик нахилу
ПІН-код для аварійної деактивації
Безшумна постановка / зняття з охорони
Автопостановка на охорону
Затримка постановки на охорону
Режим тихої охорони
охорона периметра
Режим «Паніка»

Інші:
Mini-USB / micro-USB-порт
Управління відкриттям багажника
Силові аналогові виходи

У наш час забезпечити повну безпеку автомобіля вельми непросто. Важливо не тільки захистити машину від хуліганів або «чайників», а й уберегти її від посягань викрадачів, які володіють значною кількістю електронних пристроїв, здатних обійти сучасні системи захисту. Найкраще рішення - використання перевірених, надійних технологій за підтримки інноваційних розробок в області безпеки. Нова автомобільна сигналізація Pandora DX-70 здатна протистояти самим витонченим спробам злому, вона захищає машину від внутрішнього проникнення, а також від спроб демонтажу зовнішніх елементів, наприклад коліс.

Підключення системи Pandora DX-70
 Обмін даними між блоком управління сигналізації та автомобілем відбувається за допомогою CAN / LIN-інтерфейсів, завдяки яким система здатна зібрати вичерпну інформацію щодо стану транспортного засобу. Враховується залишок палива в баку, температура в салоні (за бортом), рівень зарядки акумулятора, наявність вітрових потоків і багато іншого. Що важливо, Pandora DX-70 має спеціальний алгоритм, який запобігає помилкове спрацьовування системи безпеки (сигналізація не включається при звуках салюту і при проїзді неподалік «гучних» транспортних засобів). Блок управління є монолітним, він містить в собі не тільки набір основних схем, що відповідають за роботу сигналізації, але і радіомодуль, здатний транслювати сигнал частотністю 868 MHz на восьми унікальних каналах, які не накладаються один на одного. На відміну від більшості сучасних рішень, які працюють за допомогою інтернет-з'єднання, Pandora DX-70 може без затримок передати відповідну інформацію в разі виникнення позаштатної ситуації. При своєму досить широкому функціоналі блок управління має вельми скромні розміри, внаслідок чого він може бути розташований в найбільш затишному, недоступній для викрадачів місці. При монтажі сигналізації не потрібно розбирати салон автомобіля, фіксувати різноманітні перемикачі та перехідники. Устаткування відрізняється досить скромним енергоспоживанням, функціонал системи зберігається навіть при вкрай малому заряді батареї. Pandora DX-70 дуже дбайливо ставиться до акумулятора - після тривалого простою машини двигун вдасться запустити без особливих проблем.

Особливості експлуатації DX-70
Користуватися сигналізацією легко і зручно. Новий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс брелока D-707 дозволить власнику автомобіля отримувати вичерпні відомості щодо стану транспортного засобу та, при необхідності, активувати ті або інші додаткові функції (запуск передпускового підігрівача, відключення приладів освітлення і багато іншого). Сигналізація допоможе запобігти діям з боку вандалів. Особливі модулі (матриці повороту) дозволять уникнути крадіжки коліс. При спробі піддомкратити машину негайно будуть активовані захисні протоколи, а водій отримає відповідне повідомлення. Брелок здатний приймати сигнал навіть на значній відстані від автомобіля. Водій може бути повністю спокійний за машину, залишаючи її на підземній парковці або при виїзді на природу. Слід зазначити, що сигналізація не втрачає свої експлуатаційні властивості при низьких температурах. Система здатна функціонувати в штатному режимі навіть при -50 ° С. Захист радіоканалу проводиться за допомогою 128-бітних ключів, які виключають втручання в роботу обладнання за допомогою сторонніх джерел. При бажанні водій може самостійно змінити алгоритм генерації ключа. Сигналізації серії DX-70 дозволять надійно захистити автомобіль, перетворивши його на неприступну фортецю, яка ніколи не скориться зловмисникам! Детальніше про Pandora DX-70.

Тип
автомобильные
GSM модуль
нет
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
Дальность приема сигнала
1500
Дальность передачи сигнала
200
GPS модуль
нет
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
автозапуск двигателя, встроенный датчик, виброрежим брелока, подсветка дисплея брелока
Бренд
Pandora

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Владимир, 10.01.2018

  Добрый день! Подойдет ли данная сигнализация на Митсубиси Паджеро Вагон 3 (2006г. дизель 3,2)

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да

  Михаил, 03.01.2017

  Добрый день! Подойдет ли данная сигнализация на Nissan Maxima A32 1995г.? Какие функции могут быть не доступны при установки на данный автомобиль?

  Эксперт avtozvuk.ua

  отлично подойдет,все будет работать

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Pandora» в категории «Двусторонняя сигнализация»
Показать все модели