Октан корректор SMT2 SMT3593 240 мл


Нет в наличии
444 грн.
Наличные:
444 грн
Безнал:
533 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SMT2 SMT3593 "Октан-Плюс" 240 мл - Очиститель

Объем: 240 мл

Предотвращает образование отложений на свечах, в камере сгорания и на впускных клапанах. Повышает октановое число бензина и полноту его сгорания, устраняет детонацию и калильное зажигание. Обеспечивает мягкую комплексную очистку и долговременную защиту всех элементов системы питания. Разработан для любых карбюраторных и инжекторных двигателей. Безопасен для
Читать полностью
Технічні параметри:

SMT2 SMT3593 "Октан-Плюс" 240 мл - Очищувач

Об'єм: 240 мл

Запобігає утворенню відкладень на свічках, в камері згоряння і на впускних клапанах. Підвищує октанове число бензину і повноту його згорання, усуває детонацію і краплинне запалювання. Забезпечує м'яку комплексну очистку і довготривалий захист всіх елементів системи живлення. Розроблено для будь-яких карбюраторних і інжекторних двигунів. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і турбокомпресорів. Паливні баки автомобілів різних марок відрізняються за обсягом (40, 60 або 80 л). Для зручності автолюбителів компанія SMT Perfomance Products, Inc. вперше в історії автохімії використовує мірний дозатор, градація якого визначає об'єм паливного бака, в який буде додаватися очищувач. Тепер автолюбителям не доведеться робити складні математичні розрахунки - треба просто перекачати в дозатор кількість присадки, що відповідає об'єму паливного бака. Довге вузьке горлечко дозволяє заливати складу в баки будь-яких автомобілів. У всіх упаковках паливних очищувачів - сюрприз для автолюбителів, ліхтар-брелок з логотипом SMT2.

Объем
240
Бренд
SMT2

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SMT2» в категории «Октан корректор»
Показать все модели