Снят с производства
4582 грн.
Наличные:
4582 грн
Безнал:
5499 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Gazer VT120 - Автомобильный DVB-T/T2 тюнер

Тип устройства: 2-х антенный DVB-T/T2 ресивер для штатной установки в автомобиль
Интерфейсы: USB, HDMI, 3x Video-out (RCA), Audio-out (L/R), 2x активные антенны (F type), ИК-порт
ВЧ вход: UHF 470 MHz-862 Mhz
Уровень сигнала: -80 dBm - -10 dBm
Ширина канала: 6М/7М/8М
Модуляция: QPSK, 16QAM, 64 QAM, 256 QAM
Видеопоток: MPEG-4 AVC/H.264 [email protected]; MPEG-2 [email protected]/ML
Соотношение
Читать полностью
Технічні параметри:

Gazer VT120 - Автомобільний DVB-T/T2 тюнер

Тип пристрою: 2-х антенний DVB-T / T2 ресивер для штатної установки в автомобіль
Інтерфейси: USB, HDMI, 3x Video-out (RCA), Audio-out (L / R), 2x активні антени (F type), ІК-порт
ВЧ вхід: UHF 470 MHz-862 Mhz
Рівень сигналу: -80 dBm - -10 dBm
Ширина каналу: 6М / 7М / 8М
Модуляція: QPSK, 16QAM, 64 QAM, 256 QAM
Відеопотік: MPEG-4 AVC / H.264 HP @ L4; MPEG-2 MP @ HL / ML
Співвідношення сторін відео: 4: 3/16: 9
Формат відеосигналу: PAL / NTSC
Дозвіл: Video-out 720х576 @ 25 fps / 720x480 @ 30 fps, HDMI 1920x1080p / 1920x1080i
Аудіо декодер: MPEG-2 / HE_ACC
Температура зберігання: -40 ° С - + 65 ° С
Температура експлуатації: -10 ° С - + 50 ° С
Харчування: DC 12 / 24V
Струм: 500/150 mA
Габарити, мм: 180х30х97
Вага, г: 210
Комплектація:
Пульт дистанційного керування, 2х виносні активні антени (20 dBm), внесений ІЧ-приймач, кабель Video-out, кабель Audio-out (L / R), кабель для підключення додаткових моніторів Video-out, кабель живлення, інструкція.

Ключові переваги

· Прийом телебачення стандартної та високої чіткості
· Стабільний прийом при швидкості руху 80 км / год
· 2 активні антени виносного типу
· Відтворення відео / аудіо / фото з USB носіїв
· Підключення до будь-якого монітора або ГУ
· Підключення до моніторів високої чіткості по HDMI
· Робота з 3-ма моніторами одночасно
· Дистанційне керування
· Повний комплект установки Plug & Play

Стабільний прийом на швидкості до 80 км / год

Автомобільний ТВ тюнер Gazer VT120 забезпечує стабільний прийом ефірного цифрового телебачення DVB-T2 стандартної і високої (HD) чіткості. При наявності ефірного покриття, ресивер здійснює безперебійне приймання сигналу під час руху на швидкості до 80 км / ч. Пристрій комплектується 2-ма активними антенами виносного типу, які призначені для непомітною внутрішньої установки в салоні автомобіля. Використання 2-х активних антен дає можливість впевнено приймати сигнал, навіть при наявності зовнішніх перешкод. Такий результат досягається завдяки можливості установки антен в різних частинах салону - на відміну від стандартних ресиверів з однією антеною, якість прийому в ресівері Gazer VT120 значно ширше.

Всі переваги відео високої чіткості

Завдяки високим технічним характеристикам тюнер Gazer VT120 забезпечує передачу зображення і звуку відмінної якості, щоб перегляд улюблених телепередач в автомобілі проходив із задоволенням. Додаткова перевага тюнера - наявність HDMI порту, що дозволяє підключати пристрій до сучасних моніторів високої чіткості з роздільною здатністю Full HD. На відміну від аналогових ТВ ресиверів, цифровий тюнер Gazer VT120 забезпечить чіткішу картинку, з інтенсивною передачею кольору, високим рівнем деталізації і з мінімальними перешкодами навіть під час руху.

Підтримка USB інтерфейсу

Цифровий DVB T2 ресивер Gazer VT120 оснащений USB роз'ємом, що дає можливість підключати до тюнера зовнішні USB носії (флешки, жорсткі диски і ін.) Для відтворення відео, прослуховування музики і перегляду фотографій всіх популярних форматів. Важлива перевага моделі - можливість значно покращувати якість відтвореного контенту завдяки можливості підключення до сучасних моніторів високої чіткості через HDMI роз'єм (1920x1080p / 1920x1080i).

Підключення до 3-м моніторів одночасно

Модель Gazer VT120 підтримує підключення до будь-якого отображающему пристрою з відеовходом RCA або HDMI: заводське головний пристрій або будь-яка 2DIN магнітола, а також різні види автомобільних моніторів. Відмітна особливість тюнера Gazer VT120 - наявність 2-х додаткових кабелів Video-out (RCA). Таким чином, ви зможете підключати ТВ тюнер одночасно до 3-м моніторів в салоні (наприклад, до дисплеям в підголівниках або стельових моніторів).

Надійний форм-фактор

На відміну від стандартного домашнього ТВ тюнера, автомобільний DVB-T2 ресивер Gazer VT120 забезпечує стабільну роботу в транспорті, в тому числі під час руху на високій швидкості. Модель працює в широкому температурному діапазоні від -10 ° С - + 50 ° С (температура зберігання становить -40 ° С - + 65 ° С), а також виконана в надійному корпусі з високими вібростійкі властивостями. Особливості конструкції і надміцний пластик форм-фактора забезпечують повну стійкість тюнера до будь-яких вібрацій при їзді, в тому числі до інтенсивних струсів на бездоріжжі. Всі важливі компоненти пристрій захищені від освіти вологого конденсату при низьких температурах, а виносні антени стійкі до впливу зовнішніх факторів.

Дистанційне керування

Щоб використання автомобільного ТВ ресивера Gazer VT120 проходило з максимальним комфортом, пристрій комплектується пультом дистанційного керування. За допомогою пульта ви зможете виконувати всі основні завдання по налаштуванню і управлінню переглядом: пошук і запам'ятовування каналів, регулювання гучності, настройка параметрів зображення, вибір / перемикання програм передач, навігація файлами при підключенні зовнішніх USB накопичувачів.

Крім цього, комплект поставки ресивера Gazer VT120 включає виносної ІК приймач для сполучення керуючого сигналу від пульта дистанційного керування. ІК приймач фіксується в будь-якій зручній частині салону (в зоні впливу пульта ДУ), а завдяки мініатюрним розмірам він практично не помітний для сторонніх і не загороджує огляд водієві. Таким чином, на відміну від тюнерів з вбудованим ІК приймачем, Gazer VT120 можна закріпити в будь-якій частині салону і навіть заховати в бардачок, так як немає необхідності встановлення пристрою в місцях роботи пульта дистанційного керування.

Все необхідне в комплекті

Як і всі пристрої в асортименті Gazer, автомобільний цифровий DVB-T2 ресивер Gazer VT120 комплектується всім необхідним для підключення і подальшої експлуатації. Стандартний комплект поставки моделі включає:

- пульт дистанційного керування;
- 2 виносних активних антени (20 dBm);
- Мініатюрний виносної ІК-приймач;
- Кабелі Video-out / Audio-out (L / R);
- 2 кабелі Video-out для підключення додаткових моніторів;
- кабель живлення;
- Інструкція по підключенню і експлуатації

Тип
TV тюнер в авто
Цвет
Черный
Дополнительные разъемы
USB
Бренд
Gazer

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Gazer» в категории «Авто DVD»
Показать все модели