Нет в наличии
679 грн.
Наличные:
679 грн
Безнал:
815 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL DT-0267 - Шлифмашина угловая

Напряжение питания: 230 В
Потребляемая мощность: 860 Вт
Скорость вращения: 11000 об/мин
Диаметр посадочного отверстия: 22,2 мм
Шпиндель: М14
Диаметр диска: 125 мм
Вес: 2,4 кг

Угловая шлифмашина DT-0267 применяется в строительстве и в металлообработке. Она предназначена для резки, шлифовки и зачистки деталей из камня, металла и других материалов. Ее продолговатый
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL DT-0267 - Шліфувальна машина кутова

Напруга живлення: 230 В
Потужність: 860 Вт
Швидкість обертання: 11000 об / хв
Діаметр отвору: 22,2 мм
Шпиндель: М14
Діаметр диска: 125 мм
Вага: 2,4 кг

Кутова шліфувальна машина DT-0267 застосовується в будівництві і в металообробці. Вона призначена для різання, шліфування і зачистки деталей з каменю, металу та інших матеріалів. Її довгастий корпус дозволяє максимально точно і чіпко обхопити шліфмашину. Це забезпечує безпеку в роботі і дозволяє іноді працювати навіть у важкодоступних місцях.
Нетрадиційне для болгарок розташування додаткової рукоятки допомагає виконувати роботи під певним кутом до оброблюваної поверхні. Рукоятка розташована під нахилом до відрізного кола, а не строго перпендикулярно до корпусу. На шпиндель шліфувальні машини DT-0267 можна надягати коло діаметром 125 мм. Потужність, яку має шліфмашина, становить 860 Вт, кількість оборотів, яке розвиває двигун - 11000 об / хв.
З боку редуктора біля основи розташована кнопка блокування шпинделя. При натисканні цієї кнопки, гайку шпинделя можна відкрутити тільки одним ключем, що йде в комплекті, тому що ця кнопка блокує шпиндель. Бічну рукоятку можна встановлювати в двох положеннях, в цьому випадку зручно буде працювати як правші, так і лівші. Наявність металевого кожуха захищає оператора і оточуючих від летять іскор і викиду дрібного сміття і пилу.

Тип
Шлифовальная машина
Потребляемая мощность
860
Бренд
INTERTOOL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Шлифовальная машина»
Показать все модели