Есть в наличии (1-2 дня)
225 грн.
Наличные:
225 грн
Безнал:
270 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY P2706 - Клещи переставные

Клещи переставные P2706 от известного тайваньского бренда JONNESWAY.
Особенностью данной модели является весьма компактные размеры 150 мм (6”). Благодаря укороченной рукояти использование инструмента возможно в труднодоступных местах, где не выйдет развернуться с полноразмерным ключом. Особое преимущество, отличающее переставные клещи от тех же классических газовых или же рожковых ключей,
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY P2706 - Кліщі переставні

Кліщі переставні P2706 від відомого тайванського бренду JONNESWAY.
Особливістю даної моделі є досить компактні розміри 150 мм (6"). Завдяки укороченій рукояті використання інструменту можливо в важкодоступних місцях, де не вийде розвернутися з повнорозмірним ключем. Особлива перевага, що відрізняє переставні кліщі від тих же класичних газових або ж ріжкових ключів, полягає в самій назві інструмента. За рахунок спеціального механізму, оператор може моментально підігнати розмір захоплення зіву безпосередньо на самій деталі. Плоскі губки зі спеціальними насічками дозволять щільно захопити деталь і не дають їй ковзати під час роботи. Рукояті зручно лежать в руці, ергономічні. Комфорт для використання в ситуаціях, коли необхідно застосувати силу, не перевантажують зап'ясті і руку.
Самі кліщі виготовлені з інструментальної сталі. Матеріал міцний, чинить опір корозійному впливу, стійкий до стирання. Рукояті виготовляються з полімерного матеріалу. Зменшують тиск на руку, перешкоджають прослизання інструменту під час роботи, збільшують зчеплення між долонею і самими кліщами, що збільшує ККД силового впливу на деталь.
Інструмент може використовуватися, як і в професійному середовищі (на станціях технічного обслуговування автомобілів, сантехниками, іншими майстрами) так і в побуті. Кліщі не займуть багато місця, інструмент ідеально підходить для робіт на виїзді.

Длина
150
Форма губок
L-образные
Бренд
JONNESWAY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели