Есть в наличии
184 грн.
Наличные:
184 грн
Безнал:
221 грн
231 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ProSwisscar ТW-008 - Хомут пластиковый

Хомуты белого цвета. Упакованы в прозрачный пакет, в количестве 100 штук. Ширина хомутов 7,6 миллиметра, длина 400 миллиметров. Страна-производитель Китай.
Хомуты предназначены для эксплуатации снаружи и внутри помещений и зданий. Изготовлены из материала "Полиамид-6.6" (нейлон), что позволяет ему сохранять свои механические свойства в течение долгого времени. Хомут является соединительным
Читать полностью
Технічні параметри:

ProSwisscar ТW-008 - Хомут пластиковий

Хомути білого кольору. Упаковані в прозорий пакет, в кількості 100 штук. Ширина хомутів 7,6 міліметра, довжина 400 міліметрів. Країна-виробник Китай.
Хомути призначені для експлуатації зовні і всередині приміщень та будівель. Виготовлені з матеріалу "Поліамід-6.6" (нейлон), що дозволяє йому зберігати свої механічні властивості протягом довгого часу. Хомут є з'єднувальним елементом, який призначений для кріплення і герметизації шлангів і еластичних трубопроводів. Застосовуються для одноразового використання в самих різних сферах - вдома, в автомобілі, на роботі, наприклад для з'єднання деталей, складання кабелів, тимчасової фіксації рекламних носіїв, обв'язки, бандажування, маркування.
Пластикові хомути LSA забезпечують надійну герметизацію з'єднання, рівномірне зусилля стиснення по периметру, відмінну вібростійкість. Вони - універсальний засіб для проведення монтажних робіт і дозволяє об'єднувати в джгути кабелю з максимальним обхватом 300 мм. Гладка внутрішня поверхня хомута, виключає можливість пошкодження хомутом шланга або трубки. Навантаження, які може витримати хомут залежать від ширини стрічки і типу замкового пристрою.

Тип
Стяжка
Материал
пластик
Использование
одноразовые
Цвет
белый
Длина
400 (мм)
Ширина
7.6 (мм)
Минимальный диаметр
5 (мм)
Максимальный диаметр
118 (мм)
Количество в упаковке
100
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ProSwisscar» в категории «Хомуты»
Показать все модели