Есть в наличии
182 грн.
Наличные:
182 грн
Безнал:
218 грн
184 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ProSwisscar ТB-008 - Хомуты пластиковые

Хомуты упакованы в прозрачный пакет, в количестве 100 штук. Изготовлены из черного нейлона (Полиамид-6.6), который имеет низкий коэффициент трения и не подвержен воздействию большинства органических растворителей, устойчив к соли и слабым растворам щелочей и кислот. Нагрузки, которые может выдержать хомут зависят от ширины ленты и типа замкового устройства.
Ширина хомутов 7,6 миллиметра,
Читать полностью
Технічні параметри:

ProSwisscar ТB-008 - Хомути пластикові

Хомути упаковані в прозорий пакет, в кількості 100 штук. Виготовлені з чорного нейлону (Полиамід-6.6), який має низький коефіцієнт тертя і не схильний до дії більшості органічних розчинників, стійкий до солі і слабких розчинів лугів і кислот. Навантаження, які може витримати хомут залежать від ширини стрічки і типу замкового пристрою.
Ширина хомутів 7,6 міліметра, довжина 400 міліметрів. Країна виробник Китай. Застосовуються для одноразового використання в самих різних сферах - вдома, в автомобілі, на роботі, наприклад для з'єднання деталей, складання кабелів, тимчасової фіксації рекламних носіїв, обв'язки, бандажування, маркування. Перевагами використання пластикових хомутів є їх економічність, простота і швидкість використання, надійність фіксації, висока міцність на розрив при високій еластичності, можливість використання в дощ, сніг, мороз. Чорні стяжки, на відміну від білих, маючи таку ж ціну, містять в складі фарбувальний пігмент - вугільний порошок (промислова сажа), завдяки чому довше служать на відкритому повітрі.
Їх також називають краватка, стреп, кабельна стяжка, нейлоновий затиск. Являють собою цільну стрічку з міцного і гнучкого поліаміду, з розташованою на одному з кінців головкою з замковим пристроєм, а на другому кінці "хвоста", який протягується в отвір замка і простягається тільки в одному напрямку, фіксуючись зубчастим блокуванням на кожному з етапів затяжки. Щоб відкріпити хомут його необхідно перекусити або перерізати.

Цвет
черный
Тип
Стяжка
Использование
одноразовые
Страна производитель
Китай
Количество в упаковке
100
Ширина
7.6
Длина
400
Минимальный диаметр
5
Максимальный диаметр
118
Материал
пластик
Бренд
ProSwisscar

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «ProSwisscar» в категории «Хомуты»
Показать все модели