Есть в наличии (1-2 дня)
317 грн.
Наличные:
317 грн
Безнал:
396 грн
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-94-468 - Набор пластмассовых лотков

Продуманность рабочего пространства мастера и организованность инструментов прямо влияют на продуктивность и оперативность выполнения работы. Набор пластиковых лотков Stanley 1-94-469 поможет правильно разместить инструменты и мелкие детали в гараже, в доме или мастерской.
Данный набор из 8-ми пластмассовых лотков предназначен для размещения возле верстака, на рабочем столе или другой
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-94-468 - Набір пластмасових лотків

Продуманість робочого простору майстра і організованість інструментів прямо впливають на продуктивність і оперативність виконання роботи. Набір пластикових лотків Stanley 1-94-469 допоможе правильно розмістити інструменти та дрібні деталі в гаражі, будинку або майстерні.
Даний набір з 8-ми пластикових лотків призначений для розміщення біля верстата, на робочому столі або іншій вертикальній поверхні.
Лотки досить об'ємні, що дозволяє розмістити як ручний інструмент, так і дрібні деталів. Високі стінки не дають розсипатися дрібному вмісту, навіть при нахилі лотків. Фронтальна частина оснащена рукояткою, а також місцем під стікер, на якому можна вказати назву інструментів, які повинні лежати в цьому лотку, щоб підтримувати порядок.
Лотки оснащені спеціальною системою кріплення, яка міцно фіксує лотки між собою. Купуючи додаткові лотки такого ж розміру, їх можна з'єднувати між собою утворюючи велику модульну систему зберігання інструментів та інших деталей. Також в наборі йде два пластикових тричача для кріплення на стіну.
Матеріалом для виготовлення лотків послужив ударостійкий пластик, який характеризується стійкістю до зносу, механічних пошкоджень і атмосферних впливів, за рахунок чого прослужить тривалий час.

Тип
Ячейка
Материал
пластик
Количество секций
8
Размеры
108x191x340 (мм)
Количество в наборе
8

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Полка»
Показать все модели