Нет в наличии
1458 грн.
Наличные:
1458 грн
Безнал:
1750 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Hakpol Unikit 2G - Электрокомплект к фаркопу

Современные автомобили оснащены сложным электронным оборудованием. Последним достижением есть использование в сети автомобиля сложной сетевой технологии, называемой Can Bus. Учитывая эти технологии был разработан модуль UniKit.

Модули серии Unikit предназначены для подключения электрокомплекта фаркопа с электроникой автомобиля. В отличии от обычного электрокомплекта, при подключении
Читать полностью
Технічні параметри:

Hakpol Unikit 2G - Електрокомплект до фаркопа

Сучасні автомобілі оснащені складним електронним обладнанням. Останнім досягненням є використання в мережі автомобіля складної мережевої технології, званої Can Bus. З огляду на ці технології було розроблено модуль UniKit.

Модулі серії Unikit призначені для підключення електрокомплектуючих фаркопа з електронікою автомобіля. На відміну від звичайного електрокомплектуючих, при підключенні якого живлення причепа здійснюється від проводів задніх ліхтарів автомобіля (що створює при цьому додаткове навантаження на систему електроживлення) то при підключенні модуля UniKit з проводів задніх ліхтарів знімається тільки сигнал. Харчування самого модуля і причепа за допомогою силового кабелю здійснюється безпосередньо від акумулятора автомобіля. При некоректній роботі світлотехніки причепа «коротке замикання, занурення в воду» заміні підлягає тільки запобіжник модуля знаходиться в легкодоступних місцях, проводка і запобіжники автомобіля залишаються неушкодженими.

У багатьох сучасних автомобілях найчастіше використовуються однониткових лампи в таких як Opel Zafira, Volkswagen Tiguan, Seat Toledo, Seat Altea XL і т.д. Їх відмінність від двоконтактний ламп полягає в тому, що різні сигнали для однонитевой лампи, наприклад сигнал габариту і стопа, йдуть по одному дроту. Модуль UniKit по подається напрузі розрізняє сигнал який необхідно подати причеп, що забезпечує коректну роботу світлотехніки причепа.

Модуль UniKit просто незамінний при підключенні електрокомплектуючих фаркопа в автомобілях оснащених Led (світлодіодними) ліхтарями, оскільки підключення звичайного електрокомплектуючих неможливо через дуже слабких струмів йдуть до задніх ліхтарів, це такі автомобілі як Volkswagen B6, Volkswagen Jetta і т.д.

З огляду на все вище перераховане універсальний модуль UniKit це простий недорогий і надійний спосіб замінити оригінальний електричний комплект.

Є можливість відключення парктроніків, для автомобілів з парктроніками, які не управляються Can-шиною.

Бренд
Hakpol

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Hakpol» в категории «Электрооборудование»
Показать все модели