Дворник каркасный Bosch Tw 3 397 110 040


Нет в наличии
785 грн.
Наличные:
785 грн
Безнал:
942 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BOSCH Tw 3 397 110 040 - Дворники

Стеклоочистители серии Bosch Twin имеют очень широкий модельный ряд. Они подойдут практически на любой автомобиль, так как имеют разные типы креплений и разную длину.
Дворники Bosch Twin имеют стандартную «каркасную» конструкцию. Каркас изготавливают из качественного метала, покрывают несколькими слоями краски, которая защищает от коррозии. Сам каркас и коромысла довольно широкие, это дает
Читать полностью
Технічні параметри:

BOSCH Tw 3 397 110 040 - Двірники

Склоочисники серії Bosch Twin мають дуже широкий модельний ряд. Вони підійдуть практично на будь-який автомобіль, так як мають різні типи кріплень і різну довжину.
Двірники Bosch Twin мають стандартну «каркасну» конструкцію. Каркас виготовляють з якісного металу, покривають декількома шарами фарби, яка захищає від корозії. Сам каркас і коромисла досить широкі, це дає додаткову міцність і довговічність.
У склоочисниках Bosch Twin використовується нова технологія виготовлення гумки. У ній скомбінували два види гуми різної щільності. Контактна частина леза зроблена з м'якої гумової суміші, для щільного прилягання по всій поверхні скла. А верхня частина леза, більш жорстка, для видалення з поверхні скла сильних забруднень і залишків крижаної кірки.
Склоочисники серії Bosch Twin показали високу працездатність при екстремальних температурах, як низьких, так і високих. Вони відрізняються високими аеродинамічними характеристиками, що дозволяє ефективно скидати воду з скла, навіть на високих швидкостях. Технологічні отвори в каркасі двірника, забезпечують посилене притискання до скла на високій швидкості, і зменшують вагу всієї конструкції в цілому.

Застосування:
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Dsewoo
Fiat
Ford
Honda
Hyundai
Kif
Lancia
Mazda
Mitsubishi
Nissan
Opel
Renault
Seat
Skoda
Toyota
VW
Volvo

Тип
Дворник каркасный
Крепление
Hook
Длина
400
Сезонность
лето+зима
Расположение
передние, задние
В упаковке
2
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Китай
Серия
Bosch - Twin
Бренд
Bosch

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Bosch» в категории «Дворники»
Показать все модели