Дворник каркасный Bosch Tw 3 397 001 271


Нет в наличии
1810 грн.
Наличные:
1810 грн
Безнал:
2263 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BOSCH Tw 3 397 001 271 - Дворники

Стеклоочистители серии Bosch Twin имеют очень широкий модельный ряд. Они подойдут практически на любой автомобиль, так как имеют разные типы креплений и разную длину.
Дворники Bosch Twin имеют стандартную «каркасную» конструкцию. Каркас изготавливают из качественного метала, покрывают несколькими слоями краски, которая защищает от коррозии. Сам каркас и коромысла довольно широкие, это дает
Читать полностью
Технічні параметри:

BOSCH Tw 3 397 001 271 - Двірники

Склоочисники серії Bosch Twin мають дуже широкий модельний ряд. Вони підійдуть практично на будь-який автомобіль, так як мають різні типи кріплень і різну довжину.
Двірники Bosch Twin мають стандартну «каркасну» конструкцію. Каркас виготовляють з якісного металу, покривають декількома шарами фарби, яка захищає від корозії. Сам каркас і коромисла досить широкі, це дає додаткову міцність і довговічність.
У склоочисниках Bosch Twin використовується нова технологія виготовлення гумки. У ній скомбінували два види гуми різної щільності. Контактна частина леза зроблена з м'якої гумової суміші, для щільного прилягання по всій поверхні скла. А верхня частина леза, більш жорстка, для видалення з поверхні скла сильних забруднень і залишків крижаної кірки.
Склоочисники серії Bosch Twin показали високу працездатність при екстремальних температурах, як низьких, так і високих. Вони відрізняються високими аеродинамічними характеристиками, що дозволяє ефективно скидати воду з скла, навіть на високих швидкостях. Технологічні отвори в каркасі двірника, забезпечують посилене притискання до скла на високій швидкості, і зменшують вагу всієї конструкції в цілому.

Застосування:
BMW
Renault

Длина
600 (мм)
Тип
Дворник каркасный
Расположение
передние
В упаковке
2 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
со спойлером
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bosch» в категории «Дворники»
Показать все модели