Дворник каркасный Bosch 3 397 011 429


Нет в наличии
240 грн.
Наличные:
240 грн
Безнал:
288 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

BOSCH 3 397 011 429 - Дворник

Автомобильные дворники Bosch, это гарантия надежности и качества. Производители Bosch занимают одно из лидирующих мест в Европе, по производству стеклоочистителей.
При разработке задних каркасных дворников, производители учитывали, что они будут часто контактировать с осадками при плохих погодных условиях. Именно поэтому они использовали пластиковый каркас, который нейтрален к воздействию солнечных лучей
Читать полностью
Технічні параметри:

BOSCH 3 397 011 429 - Двірник

Автомобільні двірники Bosch, це гарантія надійності і якості. Виробники Bosch займають одне з лідируючих місць в Європі, по виробництву склоочисників.
При розробці задніх каркасних двірників, виробники враховували, що вони будуть часто контактувати з опадами при поганих погодних умовах. Саме тому вони використовували пластиковий каркас, який нейтральний до впливу сонячних променів і агресивних компонентів омивача скла. Систему коромисел, інженери закріпили на пластикові шарніри, тим самим добившись їх незалежного ходу. Завдяки відсутності металевих деталей, щітки двірників Bosch Rear, не піддаються корозії.
Лезо склоочисника виготовлено з багатокомпонентної гуми з додаванням натурального каучуку, вона нейтральна до хімічних компонентів омивача, не сохне і не деформується на сонці, не дубіє і не кришитися при мінусовій температурі повітря. Унікальна форма гумки дозволяє однаково добре прибирати забруднення при русі в обох напрямках.
Незаперечною перевагою каркасних двірників Bosch є можливість окремої заміни гумки. Ця процедура не займе багато часу і не викличе труднощів. При цьому істотно заощадить гроші

Застосування:
Daihatsu
Dodge
Jeep
Mitsubishi
Suzuki
Toyota

Длина
300 (мм)
Тип
Дворник каркасный
Расположение
задние
В упаковке
1 (шт)
Крепление
Hook
Сезонность
лето+зима
Особенности
замена резинки
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Bosch» в категории «Дворники»
Показать все модели