Штатная магнитола Motevo Volkswagen PASSAT B5


Снят с производства
2499 грн.
Наличные:
2499 грн
Безнал:
2999 грн
Приватбанк:
3473 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Магнитола штатная Volkswagen PASSAT B5 Motevo

Мультимедийный центр MOTEVO предназначен для установки взамен штатного головного устройства Европейских автомобилей Volkswagen Passat B5. Это наиболее простой и удобный способ улучшить автомобильную аудиосистему, получив полный комплекс современных информационно-развлекательных функций. Среди новых возможностей будут и такие, которые принципиально отсутствуют в штатной комплектации Volkswagen Passat B5.
Читать полностью

Магнітола штатна Volkswagen PASSAT B5 Motevo

Мультимедійний центр MOTEVO призначений для установки замість штатного головного пристрою Європейських автомобілів Volkswagen Passat B5. Це найбільш простий і зручний спосіб поліпшити автомобільну аудіосистему, отримавши повний комплекс сучасних інформаційно-розважальних функцій. Серед нових можливостей будуть і такі, які принципово відсутні у штатній комплектації Volkswagen Passat B5.

Читання форматів: DVD/VCD/MPEG4/CD/MP3/WMA/JPEG.
Розмір, тип дисплея: 7 "(178 мм), сенсорний.
Формат зображення: 16:9, широкоформатний.
Графічний інтерфейс: є.
Вбудований гучний зв'язок: Bluetooth.
Радіо-тюнер: 24 станції AM / FM з функцією RDS.
ТВ-тюнер: 40 каналів.
Входи / Виходи: AV аудіо-відео / 5.1 аудіо вихід.
Інтерфейс зовнішніх носіїв: USB 1.1, слот для SD / MMC-карти.
Управління з кнопок рульового колеса: є.
Управління Apple iPod (аудіо / відео файли): адаптер iPod cable (у комплекті).
Пульт ДУ: є.
GPS Навігація: є, ПЗ Навітел.
ТБ Антена: є.
Підтримка камери заднього виду: є.

Детальна навігаційна карта України для програми «Навітел Навігатор 5» містить 30 000 міст і населених пунктів України, 45 міст з повним адресним планом, 34 міста з деталізацією «до вулиці», більш 28 378 POI та ін важливу інформацію.

Опис карт:
- Карта України для Навітел включає в себе більш 1083942 км доріг, з них понад 4200 км - внутрішньодворові проїзди в місті Київ.
- У комплекті - оглядова карта України, що включає в себе повну дорожню мережу країни, 25 000 міст і населених пунктів України.
- У докладні навігаційні карти міст включена житлова і промислова інфраструктура міста з відомостями для пошуку будівель за актуальною поштовою адресою аж до споруд в приватному секторі.
- Карта підтримує функції автоматичного формування оптимального маршруту по дорогах і ведення по ньому з голосовими підказками водієві про майбутні маневри.
- У дорожню мережу докладних навігаційних карт міст для побудови оптимального маршруту включені всі вулиці і дороги з урахуванням спрямованості руху, розв'язок і кругових рухів.
- Карти наповнені великою кількістю POI (більше 28 000) про історичні місця, визначні пам'ятки і супутньому сервісі (автозаправки, магазини, аптеки, лікарні, готелі та інше).
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Motevo» в категории «Штатная магнитола»
Показать все модели