Туристический фонарь EX 2271


Заканчивается
245 грн.
Наличные:
245 грн
Безнал:
294 грн
420 грн. Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX 2271 - Туристический фонарь
Это туристический фонарь для кемпинга, переносной источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время походов и просто для прогулки в темное время суток. Не большого размера с удобной ручкой, черного цвета, для переноски, которая легко помещается в кулаке. Имеет нестандартную конструкцию, стильный дизайн, корпус изготовленный из качественного прочного пластика черно-голубого
Читать полностью
Технічні параметри:

EX 2271 - Туристичний ліхтар
Це туристичний ліхтар для кемпінгу, переносне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час походів і просто для прогулянки в темний час доби. Чи не великого розміру зі зручною ручкою, чорного кольору, для перенесення, яка легко поміщається в кулаці. Має нестандартну конструкцію, стильний дизайн, корпус виготовлений з якісного міцного пластику чорно-блакитного кольору. Корпус ударостійкий та пилу. Дальність світлового променя охоплює площу навколо ліхтаря в 15 квадратних метрів. У ліхтаря один режим яскравості. Управляється легко, повертаючи ручку в положення OFF/ON.
Джерело світла LED технології, це потужні світлодіоди, які дають яскраве світло. Робоча напруга 4.5 В. Спектр випромінювання білий денне світло, комфортний для око не моргає і не сліпить. Світлодіоди довговічні їх термін служби до 100000 годин. Максимальний час роботи, без зміни батарей до повної розрядки, такого ліхтарика досягає двадцяти годин. Елемент живлення три батарейки АА, вона найбільш поширена і легко замінна, з робочою напругою 1.5 В, вони в комплект не входять. Для заміни необхідно відкрутити нижню частину ліхтаря.

Тип
Туристический фонарь
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
1
Дальность луча
15 (м)
Время работы
20 (ч)
Питание
АА батарейки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «Фонарь»
Показать все модели