Нет в наличии
792 грн.
Наличные:
792 грн
Безнал:
950 грн
Приватбанк:
Гарантия
3 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EX 100W - Сигнально-говорящее устройство

СГУ – это сигнально-говорящая установка, которая используется для оповещения участников дорожного движения. Данная установка широко применяется для оборудования автомобилей полиции, охраны, пожарных, машин скорой помощи, спасателей, а также других спецслужб. Кроме автомобилей, такие установки могут применяться и для водного транспорта. Стоит отметить, что сигнально-говорящие установки могут
Читать полностью
Технічні параметри:

EX 100W - Сигнально-розмовний пристрій

СГУ - це сигнально-говорить установка, яка використовується для оповіщення учасників дорожнього руху. Дана установка широко застосовується для обладнання автомобілів поліції, охорони, пожежних, машин швидкої допомоги, рятувальників, а також інших спецслужб. Крім автомобілів, такі установки можуть застосовуватися і для водного транспорту. Варто відзначити, що сигнально-говорять установки можуть встановлюватися тільки машини держорганів і спеціальних служб, в іншому випадку, це карається штрафом. Пристрій обладнаний акустичною системою, яка забезпечує потужний і якісний звук на велику відстань, при цьому зберігаючи відмінну чіткість.
Сигнально-говорить установка EX 100W оснащена рупором з широким розтрубом, що забезпечує якісну і чітку передачу мови. Також гарантується максимальний звуковий тиск у міру руху автомобіля. Крім мовних повідомлень дана установка передає спеціальні звукові сигнали, які є інформативними для учасників дорожнього руху. У комплекті використовується 1 радиобрелок для подачі звукового сигналу. Дана система не має можливості підключати світлові елементи, стробоскопи, проблискові маячки. Дзвін сирени виготовлений з високоміцного матеріалу і є зносостійким. Пристрій має потужність 100Вт і відмінно підходить для легкового автомобіля.
При підключенні сирени до основного блоку важливо звернути увагу на полярність підключення, так як при різних варіантах сполуки можна отримати звук голосніше чи тихіше.

Мощность
100 (Вт)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EX» в категории «СГУ»
Показать все модели