Вороток KING TONY 4583-12R


Есть в наличии (1-2 дня)
212 грн.
Наличные:
212 грн
Безнал:
254 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 4583-12R - Вороток

Вороток 4583-12R от известного тайваньского бренда KING TONY. Посадочный квадрат – 1/2". Общая длина инструмента – 315 мм. Вес – 545 грамм. Материал – хромованадиевая сталь. Угол наклона - 105°.
Вороток является одним из наиболее востребованных инструментов в любой автомастерской. Применяется для работы с различными деталями, при установке или съеме разнообразных креплений, частей узлов и других деталей
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 4583-12R - Вороток

Вороток 4583-12R від відомого тайванського бренду KING TONY. Посадковий квадрат - 1/2". Загальна довжина інструменту - 315 мм. Вага - 545 грам. Матеріал - хромованадіевой сталь. Кут нахилу - 105°.
Вороток є одним з найбільш затребуваних інструментів в будь-який автомайстерні. Застосовується для роботи з різними деталями, при установці або зніманні різноманітних кріплень, частин вузлів та інших деталей невеликих габаритів. Основна перевага перед звичайними ключами в першу чергу полягає в простій, надійній, стійкій до поломок конструкції. На відміну від звичайних ріжкових і накидних ключів, вороток з легкістю здатний працювати в важкодоступних або віддалених місцях. Вороток працює в комплексі з торцевими насадками, що значно розширює діапазон можливостей інструменту. По суті, є незамінним при роботі зі свічками запалювання, при демонтажі/монтажі коліс, тому обов'язковий до наявності на будь-якій станції технічного обслуговування автомобілів.
Виготовляється з дуже міцної хромованадіевої сталі. Даний сплав має перевагу при виробництві високоякісного ручного інструменту, оскільки володіє серйозним показником міцності, стійкістю до різного роду відколів, механічних пошкоджень, не схильний до корозійного ефекту.
Воротки даної моделі, як і весь асортимент компанії KING TONY піддається тестуванню і відповідає світовим стандартам якості.

Тип
Г-образные
Присоединительный квадрат
1/2
Длина
315 (мм)
Рукоять
металлическая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Вороток»
Показать все модели