Вороток KING TONY 6452-18F


Есть в наличии (1-2 дня)
1012 грн.
Наличные:
1012 грн
Безнал:
1214 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 6452-18F - Вороток

Вороток 6452-18F от известного тайваньского бренда KING TONY. Посадочный квадрат – 3/4". Общая длина инструмента – 450 мм. Вес – 1717 грамм. Материал – хромованадиевая сталь. Угол поворота - 180°.
Вороток является одним из наиболее востребованных инструментов в любой автомастерской. Применяется для работы с различными деталями, при установке или съеме разнообразных креплений, частей узлов и других деталей
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 6452-18F - Вороток

Вороток 6452-18F від відомого тайванського бренду KING TONY. Посадковий квадрат - 3/4". Загальна довжина інструменту - 450 мм. Вага - 1717 грам. Матеріал - хромованадіевой сталь. Кут повороту - 180°.
Вороток є одним з найбільш затребуваних інструментів в будь-який автомайстерні. Застосовується для роботи з різними деталями, при установці або зніманні різноманітних кріплень, частин вузлів та інших деталей невеликих габаритів. Основна перевага перед звичайними ключами в першу чергу полягає в простій, надійній, стійкій до поломок конструкції. На відміну від звичайних ріжкових і накидних ключів, вороток з легкістю здатний працювати в важкодоступних або віддалених місцях. Вороток працює в комплексі з торцевими насадками, що значно розширює діапазон можливостей інструменту. По суті, є незамінним при роботі зі свічками запалювання, при демонтажі/монтажі коліс, тому обов'язковий до наявності на будь-якій станції технічного обслуговування автомобілів.
Виготовляється з дуже міцної хромованадіевої сталі. Даний сплав має перевагу при виробництві високоякісного ручного інструменту, оскільки володіє серйозним показником міцності, стійкістю до різного роду відколів, механічних пошкоджень, не схильний до корозійного ефекту.
Воротки даної моделі, як і весь асортимент компанії KING TONY піддається тестуванню і відповідає світовим стандартам якості (DIN 3122).

Присоединительный квадрат
3/4
Тип
Шарнирные
Длина
450
Рукоять
металлическая
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Вороток»
Показать все модели