Торцевая головка KING TONY 453508M


Есть в наличии (1-2 дня)
63 грн.
Наличные:
63 грн
Безнал:
76 грн
64 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 453508M - Головка торцевая

Торцевая головка KING TONY 453508M относится к ударному типу и предназначена для работы с механизированным инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, различной сложности. Данная головка применяется для работы с резьбовыми элементами, имеющими внешний шестигранный профиль, а также для работы в условиях высоких нагрузок.
Конструкция ударной торцевой головки отличается надежностью и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 453508M - Головка торцева

Торцева головка KING TONY 453508M відноситься до ударного типу і призначена для роботи з механізованим інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, різної складності. Дана головка застосовується для роботи з різьбовими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль, а також для роботи в умовах високих навантажень.
Конструкція ударної торцевої головки відрізняється надійністю і міцністю, за рахунок чого і визначається її сфера застосування. Стінки ударної головки більш товсті, ніж у звичайній, що дозволяє використовувати її з механізованим інструментом в умовах постійних динамічних навантажень.
Для надійної фіксації головки на шпинделі механізованого інструменту в конструкції головки передбачено отвір під штифт і паз під фіксуюче кільце.
Торцева головка виготовлена з хром-молібденової сталі, яка характеризується стійкістю до пікових навантажень, зносу, пошкоджень і деформації. Фосфатне чорне покриття головки захищає від корозії, підвищує твердість, а також робить конструкцію інструменту міцнішою і стійкою до високих навантажень. Головка відповідає міжнародним стандартам якості DIN 3129, ISO2725-2.
Розміри:
- діаметр 1 (робоча частина D1) - 15 мм
- діаметр 2 (основа D2) - 25 мм
- робоча глибина (l) - 7 мм
- загальна довжина (L) - 38 мм
- вага - 67 г

Тип
Торцевая головка
Конструкция
ударная
Размер рабочего профиля
8
Квадрат
1/2
Форма профиля
шестигранник
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели