Торцевая головка KING TONY 443523M


Есть в наличии (1-2 дня)
182 грн.
Наличные:
182 грн
Безнал:
218 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 443523M - Головка торцевая

Торцевая головка KING TONY 443523M относится к ударному типу и предназначена для работы с механизированным инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, различной сложности. Данная головка применяется в работе с резьбовыми элементами, имеющими внешний шестигранный профиль, а также при работе в условиях высоких нагрузок.
Удлиненная форма головки позволяет работать со сложными резьбовыми
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 443523M - Головка торцева

Торцева головка KING TONY 443523M відноситься до ударного типу і призначена для роботи з механізованим інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, різної складності. Дана головка застосовується в роботі з різьбовими елементами, що мають зовнішній шестигранний профіль, а також при роботі в умовах високих навантажень.
Подовжена форма головки дозволяє працювати зі складними різьбовими з'єднаннями, де використовуються подовжені деталі або елементи кріплення на довгих шпильках.
Конструкція ударної торцевої головки відрізняється надійністю і міцністю, за рахунок чого і визначається її сфера застосування. Стінки ударної головки більш товсті, ніж у звичайній, що дозволяє використовувати її з механізованим інструментом в умовах постійних динамічних навантажень.
Для надійної фіксації головки на шпинделі механізованого інструменту в конструкції головки передбачено отвір під штифт і паз під фіксуюче кільце.
Торцева головка виготовлена з хром-молібденової сталі, яка характеризується стійкістю до пікових навантажень, зносу, пошкоджень і деформації. Фосфатне чорне покриття головки захищає від корозії, підвищує твердість, а також робить конструкцію інструменту міцнішою і стійкою до високих навантажень. Головка відповідає німецькому стандарту якості DIN 3121.
Розміри:
- діаметр 1 (робоча частина D1) - 33,2 мм
- діаметр 2 (основа D2) - 30 мм
- робоча глибина (l) - 24 мм
- загальна довжина (L) - 80 мм
- вага - 300 г

Тип
Торцевая головка
Конструкция
ударная, удлиненная
Размер рабочего профиля
30
Квадрат
1/2
Форма профиля
шестигранник
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели