Гаечный ключ KING TONY 373218M


Есть в наличии (1-2 дня)
652 грн.
Наличные:
652 грн
Безнал:
782 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 373218M - Ключ комбинированный

Комбинированный гаечный ключ с трещоткой KING TONY 373218M представляет собой ручной инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых элементов с внешним профилем. Данный ключ имеет высокое качество исполнения и подойдет как для профессионального, так и бытового применения.
Главной особенностью ключа является наличие накидной головки с трещоткой и переключателем реверса. Ключ оснащен флажковым
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 373218M - Ключ комбінований

Комбінований гайковий ключ з тріскачкою KING TONY 373218M є ручним інструментом для монтажу/демонтажу різьбових елементів із зовнішнім профілем. Даний ключ має високу якість виконання і підійде як для професійного, так і побутового застосування.
Головною особливістю ключа є наявність накидної головки з тріскачкою і перемикачем реверса. Ключ оснащений прапорцевим перемикачем з причини, що його неможливо перевернути, для зміни напряму роботи тріскачки, як прямий ключ, так як в накидній частині він має невеликий вигин 13°. Завдяки цьому вигину ключ дозволяє працювати, тримаючи рукоятку під кутом, що дуже зручно в тих місцях, де кріплення знаходиться в невеликому поглибленні або поруч з ним розташована яка-небудь деталь.
Тріскачка оснащена храповим механізмом на 72 зуба, який забезпечує максимально м'який і плавний хід, а також дає можливість працювати в обмежених і вузьких місцях, застосовуючи мінімальний крок перемикання в 5 градусів.
Ріжкова головка ключа добре підійде для роботи в місцях, де відсутній верхній доступ і дістатися до кріплення можливо тільки збоку, також ріжковий ключ хороший при демонтажі не надто затягнутих кріпильних елементів.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка забезпечує високі експлуатаційні показники і довговічність інструменту.
Особливості:
- діаметр ріжкової головки - 37,6 мм
- діаметр накидної головки - 32,6 мм
- довжина ключа - 237 мм
- вага ключа - 205 г

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, с переключателем реверса
Размер
18
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели