Гаечный ключ KING TONY 373013M


Нет в наличии
315 грн.
Наличные:
315 грн
Безнал:
378 грн
Гарантия
60 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 373013M - Ключ комбинированный

Рожково-накидной ключ с храповым механизмом и шарниром KING TONY 373013M является усовершенствованной версией обычного комбинированного гаечного ключа. Данный ключ предназначен для монтажа/демонтажа резьбовых крепежных элементов с внешним профилем, которые не затянуты слишком сильно, а находятся в свободном вращении.
Конструкцией ключа предусмотрены две рабочие головки разных типов и
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 373013M - Ключ комбінований

Ріжково-накидний ключ з храповим механізмом і шарніром KING TONY 373013M є вдосконаленою версією звичайного комбінованого гайкового ключа. Даний ключ призначений для монтажу/демонтажу різьбових кріпильних елементів із зовнішнім профілем, які не затягнуті занадто сильно, а знаходяться у вільному обертанні.
Конструкцією ключа передбачені дві робочі головки різних типів і однакового розміру, це дозволяє вибрати ту, яка буде найбільш підходящою в конкретній ситуації. Наявність храпового механізму на 72 зуба дозволяє зручно працювати в важкодоступних місцях, застосовуючи малу амплітуду в 5 градусів. Накидна частина оснащена шарніром з ходом 180 °, який дає можливість працювати з кріпильними елементами під будь-яким кутом в межах ходу ключа.
Матеріалом для виготовлення послужила легована хром-ванадієва сталь, яка відрізняється високими механічними характеристиками, стійкістю до деформації, зносу і пошкоджень. Ключ має хромоване покриття, яке захищає від корозії і полегшує відмивання інструменту по закінченню роботи.
особливості:
- діаметр ріжкової головки (D1) - 26,8 мм
- діаметр накидною головки (D2) - 25,2 мм
- довжина ключа (L) - 154 мм
- вага ключа - 100 г

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, шарнирный
Размер
13
Бренд
KING TONY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели