Шумоизоляция Dynamat 11405 Tac Mat


Нет в наличии
403 грн.
Наличные:
403 грн
Безнал:
504 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Отформованный лист материала Dynamat TAC MAT
Одним из важных факторов является хорошая шумоизоляция автомобиля. Плохая шумоизоляция ощутима даже не на большой скорости движения.
Шумоизоляция служит для улучшения комфорта во время вождения, позволит наслаждаться качественной музыкой без каких либо помех, снижает утомляемость в пути и улучшает термо свойства автомобиля. Dynamat TAC MAT - это полиэфирная, уретановая, термоакустическая пена. Материал Dynamat TAC MAT может
Читать полностью
Отформованный лист материала Dynamat TAC MAT
Одним з важливих чинників є гарна шумоізоляція автомобіля. Погана шумоізоляція відчутна навіть не на великій швидкості руху.
Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля. Dynamat TAC MAT - це поліефірна, уретанова, Термоакустичний піна. Матеріал Dynamat TAC MAT може витримувати температурні діапазони від -40 ° до + 225 °. Це зроблено з комбінацією відкритих і закритих осередків для прийняття і розсіювання звукових хвиль. Акустична піна в Dynamat TAC MAT відлита в листи для забезпечення послідовного рівня всієї піни, щоб забезпечити максимальне поглинання звуку.
Dynamat TAC MAT зазвичай використовується поверх віброізоляції для забезпечення високої акустичної абсорбції і відмінною теплоізоляції. На неї не впливає масло і не вбирає воду. Цей комплект містить один самоклеящийся лист товщиною 81 "x 137". Призначений для підлоги, стелі, дверей, багажника.
проста установка
Перш ніж знімати захисну плівку з боку вкритої клейовим шаром. Використовуйте ножиці, або ніж, щоб вирізати матеріал до бажаного розміру і форми. Потім видаліть пил, жир, вологу і інші сторонні предмети з поверхні на яку буде проводиться поклейка матеріалу. Тепер прийшов час зняти лайнер і почати застосовувати. Найпростіший спосіб застосування - злегка зігнути коврик і прикріпити по його найкоротшим краю і натиснути на нього.

Металлизированный слой
Нет
Размер листа
143x80 (см)
Толщина листа
12 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Есть еще в продаже ?????

  Игорь, 16.06.2015

  Уже нет

  Ответ специалиста

  Есть ли самоклеящийся слой? Или необходимо отдельно покупать клей?

  Александр, 28.04.2015

  Этого материала уже нет и не будет

  Ответ специалиста

  а уценка только потому что это товар сняли с производства

  Леша , 15.04.2015

  да

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели