Шумоизоляция Dynamat 11905 Hoodliner 810х1370мм


Нет в наличии
1363 грн.
Наличные:
1363 грн
Безнал:
1636 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Шумоизоляция Dynamat 11905 Hoodliner 810х1370мм

Одним из важных факторов является хорошая шумоизоляция автомобиля. Плохая шумоизоляция ощутима даже не на большой скорости движения.
Шумоизоляция служит для улучшения комфорта во время вождения, позволит наслаждаться качественной музыкой без каких либо помех, снижает утомляемость в пути и улучшает термо свойства автомобиля.
Шумоизоляционный Dynamat 11905 Hoodliner материал толще и имеет больше массы на квадратный
Читать полностью
Шумоiзоляцiя Dynamat 11905 Hoodliner 810х1370мм

Одним з важливих чинників є гарна шумоізоляція автомобіля. Погана шумоізоляція відчутна навіть не на великій швидкості руху.
Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний Dynamat 11905 Hoodliner матеріал товщі і має більше маси на квадратний фут, ніж будь-який інший доступний продукт. Всі ми знаємо, що чим товщий матеріал і більше маси на квадратний фут, тим ефективніше продукт буде усувати дорожні шуми і вібрації. Більшість шумоізоляційних матеріалів мають неприємний запах. Матеріал не має неприємного запаху, забезпечує цим комфортну і безпечну роботу. Цей комплект містить один самоклеящийся лист товщиною 81 "x 137". Призначений для капота автомобіля. Hoodliner використовується як засіб догляду за руховим відсіком автомобіля. Він може застосовуватися і в інших умовах, де потрібна матеріал для поглинання надлишкового тепла і шуму.
проста установка
Перш ніж знімати захисну плівку з боку вкритої клейовим шаром. Використовуйте ножиці, або ніж, щоб вирізати матеріал до бажаного розміру і форми. Потім видаліть пил, жир, вологу і інші сторонні предмети з поверхні на яку буде проводиться поклейка матеріалу. Тепер прийшов час зняти лайнер і почати застосовувати. Найпростіший спосіб застосування - злегка зігнути коврик і прикріпити по його найкоротшим краю і натиснути на нього.

Размер листа
137x81
Металлизированный слой
Есть
Толщина листа
12.7
Тип
лист
Бренд
Dynamat

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели