Шампунь Dannev Активная нейтральная пена Herbal 1л


Есть в наличии
110 грн.
Наличные:
110 грн
Безнал:
132 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
ул. Гетьмана 13
Склад
Українською
Технические параметры:

Dannev Herbal 1л - Активная нейтральная пена

Объем: 1 л

Инновационное нейтральное концентрированное высокоэффективное средство для бесконтактного мытья кузовов транспортных средств, без содержания щелочи и фосфатов, со средним пенообразованием. Концентрат предназначен для удаления разных типов загрязнений: дорожной грязи, статической пленки, жира, остатков насекомых и др. Нейтральный pH. Особенно рекомендовано для новых
Читать полностью
Технічні параметри:

Dannev Herbal 1л - Активна нейтральна піна

Обсяг: 1 л

Інноваційний нейтральний концентрований високоефективний засіб для безконтактного миття кузовів транспортних засобів, без вмісту лугу і фосфатів, із середнім рівнем піноутворення. Концентрат призначений для видалення різних типів забруднень: дорожнього бруду, статичної плівки, жиру, залишків комах і ін. Нейтральний pH. Особливо рекомендовано для нових автомобілів.

Спосіб застосування:
Концентрацію розчину рекомендується підбирати відповідно до ступеня забрудненості автомобіля і характеристик / потужності апарату високого тиску.

Розведення:
апарат високого тиску - рекомендується розчинення 1: 1 - 1: 3;
для апарату низького тиску рекомендується розчинення 1: 20-1: 30.
Ручна мийка: 50 грам концентрату на 10 л води.

Спінити розчин губкою і обробити зовнішню поверхню автомобіля, періодично змочувати губку в розчині. Змити залишки піни і розчину великою кількістю води і прибрати залишки води спеціальними серветками, які вбирають вологу. Нанести розчин на зовнішню поверхню автомобіля. Витримати на поверхні 3-5 хвилин не допускаючи висихання, після чого змити великою кількістю води з апарату високого тиску. Після змиву розчину прибрати залишки води спеціальними серветками, які вбирають вологу. Не рекомендується мити автомобіль під прямими сонячними променями. Не допускати висихання розчину на поверхні ЛКП.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dannev» в категории «Шампунь»
Показать все модели