Шампунь Dannev Активная нейтральная пена Herbal 1л


Нет в наличии
122 грн.
Наличные:
122 грн
Безнал:
153 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dannev Herbal 1л - Активная нейтральная пена

Объем: 1 л

Инновационное нейтральное концентрированное высокоэффективное средство для бесконтактного мытья кузовов транспортных средств, без содержания щелочи и фосфатов, со средним пенообразованием. Концентрат предназначен для удаления разных типов загрязнений: дорожной грязи, статической пленки, жира, остатков насекомых и др. Нейтральный pH. Особенно рекомендовано для новых
Читать полностью
Технічні параметри:

Dannev Herbal 1л - Активна нейтральна піна

Обсяг: 1 л

Інноваційний нейтральний концентрований високоефективний засіб для безконтактного миття кузовів транспортних засобів, без вмісту лугу і фосфатів, із середнім рівнем піноутворення. Концентрат призначений для видалення різних типів забруднень: дорожнього бруду, статичної плівки, жиру, залишків комах і ін. Нейтральний pH. Особливо рекомендовано для нових автомобілів.

Спосіб застосування:
Концентрацію розчину рекомендується підбирати відповідно до ступеня забрудненості автомобіля і характеристик / потужності апарату високого тиску.

Розведення:
апарат високого тиску - рекомендується розчинення 1: 1 - 1: 3;
для апарату низького тиску рекомендується розчинення 1: 20-1: 30.
Ручна мийка: 50 грам концентрату на 10 л води.

Спінити розчин губкою і обробити зовнішню поверхню автомобіля, періодично змочувати губку в розчині. Змити залишки піни і розчину великою кількістю води і прибрати залишки води спеціальними серветками, які вбирають вологу. Нанести розчин на зовнішню поверхню автомобіля. Витримати на поверхні 3-5 хвилин не допускаючи висихання, після чого змити великою кількістю води з апарату високого тиску. Після змиву розчину прибрати залишки води спеціальними серветками, які вбирають вологу. Не рекомендується мити автомобіль під прямими сонячними променями. Не допускати висихання розчину на поверхні ЛКП.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dannev» в категории «Шампунь»
Показать все модели