Шампунь Dannev Активная пена глубокого очищения CLEAN AND CARE


Есть в наличии
114 грн.
Наличные:
114 грн
Безнал:
137 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Dannev CLEAN AND CARE - Активна піна глибокого очищення

Объем: 1 л
Эффективное средство для бесконтактного мытья кузовов транспортных средств, высококонцентрированное, со средним пенообразованием (для легковых и грузовых автомобилей, автобусов, поездов, сельскохозяйственной и строительной техники). Предназначено для удаления разных типов загрязнений: дорожной грязи, статической пленки, жира, остатков насекомых и др. Средство имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

Dannev CLEAN AND CARE - Активная пена глубокого очищения

Обсяг: 1 л
Ефективний засіб для безконтактного миття кузовів транспортних засобів, висококонцентрований, із середнім рівнем піноутворення (для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, поїздів, сільськогосподарської та будівельної техніки). Призначено для видалення різних типів забруднень: дорожнього бруду, статичної плівки, жиру, залишків комах і ін. Засіб має приємний помаранчевий колір і аромат манго.

Спосіб застосування:
Концентрацію розчину рекомендується підбирати відповідно до ступеня забрудненості автомобіля і характеристик / потужності апарату високого тиску.

Розведення:
апарат високого тиску - рекомендується розчинення 1: 2 - 1: 4;
для апарату низького тиску рекомендується розчинення 1:20 - 1:40.

Нанести розчин на зовнішню поверхню автомобіля. Витримати на поверхні 2-3 хвилини не допускаючи висихання, після чого змити великою кількістю води з апарату високого тиску. Після змиву розчину прибрати залишки води спеціальними серветками, які вбирають вологу. Не рекомендується мити автомобіль під прямими сонячними променями. Не допускати висихання розчину на поверхні ЛКП.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dannev» в категории «Шампунь»
Показать все модели